• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 89
   کد: 205992
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد خبرداد:

   انعقاد تفاهمنامه بین شهرداری و آموزش و پرورش به منظور بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های طرفین

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: تفاهمنامه‌ای بین شهرداری مشهد و اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی منعقد شد که براساس آن، آموزش و پرورش در مقابل خدمات شهرداری، فضاهای مدارس و آموزشگاه‌ها را در زمان‌های بلااستفاده، در اختیار شوراهای اجتماعی محلات، دفاتر تسهیلگری و ... قرار خواهد داد.
   انعقاد تفاهمنامه بین شهرداری و آموزش و پرورش به منظور بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های طرفین

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که امروز و در جلسه کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد، بین شهرداری و اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی منعقد شد، اظهارکرد: شورای پنجم از ابتدای فعالیت خود تاکنون مساعدت‌های مختلفی را برای آموزش و پرورش مدارس نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان داشته است.

   فیضی افزود: در پروژه استقبال از مهر و بازگشایی مدارس، سال 97، 2 میلیاردتومان، سال 98، 2.2 میلیارد تومان و امسال هم 3.5 میلیاردتومان مساعدت داشته‎ایم.

   وی در ادامه گفت: این اعتبارات هرساله براساس اولویت‌بندی ادارات آموزش و پرورش و نیازمندی‌های اعلام شده از سوی آنها در قالب روکش آسفالت، هرس درختان، فضاآرایی، تعمیر و بهسازی سرویس‌های بهداشتی و ... انجام می‌شود.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با بیان اینکه امسال به منظور نهادینه شدن حمایت‌ها و مساعدت‌ها، تفاهمنامه‌ای تنظیم شد تا در مدیریت شهری نیز در مقابل این اقدامات از خدمات آموزش و پرورش استفاده کند و بهره ببرد.

   فیضی خاطرنشان کرد: براساس تفاهمنامه‌ای که امروز به امضاء رسید، آموزش و پرورش در مقابل خدمات شهرداری، فضاهای مدارس و آموزشگاه‌ها را در زمان‌های بلااستفاده، در اختیار شوراهای اجتماعی محلات، دفاتر تسهیلگری و ... قرار خواهد داد.

   وی در پایان گفت: این تفاهم‌نامه موجب استفاده بهینه و پایدارتر از ظرفیت‌های دو دستگاه خواهد شد.

   تعداد بازدید: 89
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2190    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,257
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد