• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 58
   کد: 205426
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

   پروژه های عمرانی در حال اجرا در شهر از لحاظ تامین اعتبار مشکلی ندارند

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: پروژه های عمرانی در حال اجرا در شهر از لحاظ تامین اعتبار مشکلی ندارند و با قوت راه خود را ادامه می دهند.
   پروژه های عمرانی در حال اجرا در شهر از لحاظ تامین اعتبار مشکلی ندارند

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مجتبی بهاروند در جریان بازدید از پروژه زیرگذر بولوار شهید برونسی و دوربرگردان ابوطالب با اشاره به پروژه های متعددی که در حال حاضر در حال اجراست، اظهارکرد: خوشبختانه با وجود مشکلات اقتصادی، در زمینه اجرای پروژه های مصوب شورای اسلامی شهر مشهد، هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و حجم این طرح ها به قدری است که با افتتاحشان، ثمرات زیادی برای شهروندان به وجود خواهد آمد.

   وی همچنین به بازدید امروز خود از پروژه زیرگذر بولوار شهید برونسی و دوربرگردان ابوطالب اشاره کرد و ادامه داد: هردوی این طرح ها، از جمله پروژه های مهم شهر مشهد به حساب می آیند که اتفاقات خوبی را در راستای کاهش ترافیک و تسهیل در رفت و آمد شهروندان و زائران بارگاه منور امام رضا(ع) رقم خواهند زد.

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد از پیشرفت 35 تا 40 درصدی زیرگذر برونسی و 50 تا 60 درصدی دوربرگردان ابوطالب خبر داد و تاکید کرد: این پروژه ها در سال جاری به بهره برداری می رسند و مشکل بزرگی را در حوزه حمل و نقل و ترافیک حل می کنند.

   وی با اشاره به بازدیدهای دوره ای خود از پروژه های عمرانی و عملیاتی شهر گفت: طی 3 سال گذشته حجم زیادی پروژه عمرانی و حمل و نقلی تعریف شده که با بهره برداری از آن ها شاهد، افزایش رضایتمندی شهروندان مشهدی خواهیم بود.

   تعداد بازدید: 58
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1820    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,887
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد