• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 46
   کد: 204991
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
   نایب رئیس شورای شهر مشهد در بازدید از سازمان فاوا:

   هوشمندسازی شهر و شهرداری مورد توجه قرار گیرد

   نایب رئیس شورای شهر مشهد گفت: کلانشهرهای کشور، بویژه مشهد باید موضوع هوشمندسازی شهر و شهرداری را مورد توجه قرار دهند و در کنار این موضوع، به شهروندان هم آموزش های لازم ارائه شود.
   هوشمندسازی شهر و شهرداری مورد توجه قرار گیرد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حمیدرضا موحدی‌زاده در بازدید از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با اشاره به گزارش ارائه شده در این سازمان، اظهارکرد: اقدامات و کارهای انجام شده مایه خرسندی است و بسیار امیدوار هستیم که در آینده گسترش و بسط هم پیدا کنند.

   وی با بیان اینکه در کلانشهرهای کشور، بویژه مشهد، موضوع هوشمندسازی شهر و شهرداری باید مورد توجه جدی قرار گیرد، گفت: علاوه بر این، شهروندان هم باید آموزش های لازم برای استفاده و بهره‌برداری از نرم‌افزارها و راه‌های ارتباطی را ببینند و نسبت به آنها آگاهی داشته باشند.

   نایب رئیس شورای شهر مشهد با تاکید بر لزوم حرکت به سمت تحقق بیش از پیش شهر هوشمند، افزود: چندین پروژه زیربنایی نیز توسط سازمان فاوا در دستورکار قرار گرفته که با بهره‌برداری از آنها اتفاقات بسیار ارزنده‌ای در شهر مشهد خواهیم داشت.

   موحدی‌زاده خاطرنشان کرد: شورای پنجم شهر مشهد همیشه همراه سازمان فاوا بوده و خواهد بود؛ در حمایت از اقدامات سازمان برای شهر هوشمند و ایجاد شهرداری الکترونیک و آموزش شهروندان، با همکاری نهادهای مربوطه همراهی خواهیم کرد.

   تعداد بازدید: 46
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2268    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,335
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد