• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 127
   کد: 204756
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
   نایب رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در نشست مردمی با ساکنان شهرک شهید باهنر:

   اثربخشی پروژه‌ها با مشارکت مردم افزایش پیدا می‌کند

   نایب رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: اثربخشی پروژه‌ها با مشارکت مردم افزایش پیدا می‌کند؛ زمانی که مردم حس کنند در مراحلی چون پیشنهاد، اجرا، ساماندهی و سرانجام رساندن پروژه‌ها نقش دارند، امید و اعتمادشان هم بیشتر می‎شود.

   اثربخشی پروژه‌ها با مشارکت مردم افزایش پیدا می‌کند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم، صبح امروز در نشست مردمی با ساکنان شهرک شهید باهنر که در حسینیه جوانان قمر بنی هاشم(ع) برگزار شد، اظهارکرد: موفقیت هر پروژه و سازمان رابطه مستقیمی با مشارکت و پای کار بودن مردم دارد؛ شهرداری هم اگر مشارکت مردمی و همبستگی اجتماعی را همراه پروژه‌های خود نداشته باشد، اقدامات ابتر می‌ماند و اثر مثبت خود را از دست می‌دهد.

   وی در ادامه با بیان اینکه یکی از برکات این نشست های مردمی این است که مردم و ساکنان شهرک شهید باهنر پای کار پروژه‌های شهرداری بیایند و حداکثر همکاری را برای اجرایی شدن پروژه‌ها انجام دهند، گفت: بازسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده در گرو جلب مشارکت اجتماعی است؛ شهرک شهید باهنر هم یکی از همین محلات بوده پس مردم باید مشارکت داشته باشند.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: یکی از اهداف ضمنی این جلسات، آگاهی‌بخشی و تقسیم کار و پیگیری مطالبات مردمی از راه‌های مشخص است؛ این راه مشخص به معنی هدفمند کردن مطالبات مردم و پیگیری آنها به شکل سازماندهی شده برای به نتیجه رسیدن است.

   رمارم با بیان اینکه این نشست ها سبب می‌شود تا مردم احساس کنند که دغدغه‌های آنها شنیده می‌شود و پاسخ مناسب دریافت می‌کنند، افزود: اثربخشی پروژه‌ها با مشارکت مردم افزایش پیدا می‌کند؛ زمانی که مردم حس کنند در مراحلی چون پیشنهاد، اجرا، ساماندهی و سرانجام رساندن پروژه‌ها نقش دارند، امید و اعتمادشان هم بیشتر می‎شود.

    

   تعداد بازدید: 127
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 471    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,632
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد