• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 128
   کد: 204738
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
   در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد انجام شد؛

   تقدیر از پیشکسوتان و نام‌آوران ورزشی مشهد

   در یکصد و هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر مشهد، از برخی پیشکسوتان و نام‌آوران ورزشی تقدیر بعمل آمد.
   تقدیر از پیشکسوتان و نام‌آوران ورزشی مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، صبح امروز و در یکصد و هفتاد و یکمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد، از برخی پیشکسوتان رشته‌های ورزشی اعم از جودو، کشتی، فوتبال، دو و میدانی و هندبال تقدیر به عمل آمد.

   احسان اصولی در ابتدای این جلسه اظهارکرد: در راستای سیاست‌های شورای پنجم و به منظور ایجاد نشاط اجتماعی و تجلیل از مفاخر و پیشکسوتان عرصه های مختلف ورزش، تقدیر از 5 تن از بزرگان جامعه ورزش شهر مشهد و خراسان در دستورکار کمیسیون فرهنگی و اجتماعی قرار گرفته است.

   وی افزود: شهرداری مشهد و حوزه تربیت بدنی سازمان فرهنگی براساس تاکیدات شورای شهر، با حضور در منازل پیشکسوتان و ورزشکاران و قهرمانان پیوسته نسبت به مقام شامخ آنها ادای احترام نموده ولی با توجه به شیوع ویروس کرونا این امکان فراهم نیست و لذا تصمیم بر این شد تا تقدیر از ایشان در جلسات کمیسیون فرهنگی انجام شود.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در پایان گفت: تمامی بزرگان و پیشکسوتان ما منشاء خیر و خدمات ارزشمندی بوده‌اند؛ امروز شورای شهر به نمایندگی از مردم مشهد، مراتب قدردانی از زحمات و تلاش‌ها و فداکاری‌های شما را ابراز نمود.

   در جلسه امروز از حسن بامشکی، اصغر دهقان، سیدمهدی قیاسی، زهرا صدارتی و مهری لواسانیان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

   حسن بامشکی، پیشکسوت رشته کشتی است که مربی‌گری تیم نونهالان و نوجوانان و جوانان و بزرگسالان را از سال 52 در کارنامه خود دارد.

   اصغر دهقان، پیشکسوت رشته جودو بوده که مقام دوم و سوم در جودو نیروهای مسلح را کسب کرده و مربی تیم ملی بزرگسالان و تیم امید نیز بوده است.

   دیگر چهره‎ای که در این جلسه از وی تقدیر شد، سیدمهدی قیاسی بود؛ قیاسی از پیشکسوتان ارزنده فوتبال کشور و استان، از بنیانگذاران ابومسلم و همچنین از نیروهای بدنه شهرداری بوده که دو سال هم ریاست هیات فوتبال استان را برعهده داشته است.

   زهرا صدارتی، پیشکسوت رشته دو و میدانی و دبیر بازنشسته تربیت بدنی و عضو تیم ملی دو‌ و میدانی کشور بوده است.

   مهری لواسانیان دیگر ورزشکار پیشکسوتی بود که در این جلسه از وی تقدیر شد؛ وی پیشکسوت و ملی‌پوش رشته هندبال بوده که در کارنامه کاری خود سرپرستی مسابقات کشورهای اسلامی، مربی و داور هندبال کشور و ... را دارد.

   پیشکسوتان حاضر در این جلسه نیز با تقدیر از توجه ویژه شورای پنجم به پیشکسوتان و بزرگان ورزش مشهد و استان، به سبقه و جایگاه والای ورزش اشاره داشتند و تاکید کردند که این جایگاه باید مجدد کسب شود.

   تعداد بازدید: 128
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1590    بازدید کنندگان دیروز: 4065    کل بازدید ها : 7,323,537
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد