• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 70
   کد: 204363
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در جلسه مردمی با ساکنان شهرک باهنر:

   450 پروژه در قالب طرح محله ما در دست شناسایی و یا در فاز اجرایی است

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: شوراهای اجتماعی محلات، در قالب طرح محله‌ما و از طریق نظرسنجی مردمی اولویت‌ها را احصاء و پروژه‌های مختلفی را تعریف می‌کنند که برهمین اساس درحال حاضر 450 پروژه در دست شناسایی و یا در فاز اجرایی است.
   450 پروژه در قالب طرح محله ما در دست شناسایی و یا در فاز اجرایی است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، در حاشیه دومین جلسه مردمی که بامداد امروز، با ساکنان و اعضای شوراهای اجتماعی محلات این شهرک در حسینیه الزهراء برگزار شد، اظهارکرد: در این جلسه، پیرو نشست قبلی، شهروندان به طرح نظرات و مسائل و دغدغه‌های خود و محله پرداختند.

   فیضی در ادامه با بیان اینکه حسب اقتضائات موجود و طرح‌هایی که وجود دارد، برنامه‌ریزی های خوبی درحال انجام است، گفت: برروی مهمترین و با اولویت‌ترین نیازمندی‌ها باید تاکید گردد و پروژه‌هایی برای حل مسائل و مشکلات به مرحله اجرا گذاشته شود.

   وی خاطرنشان کرد: جمع‌آوری و احصاء مسائل و مشکلات شهرک‌های شهید رجایی و باهنر و دیگر محلات واقع در مناطق پیرامونی از نخستین روزهای فعالیت شورای پنجم توسط کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار درحال انجام است و این سلسله نشست‌ها و جلسات میدانی با حضور مردم و شهروندان نیز با هدف اجرایی کردن اولویت‌های احصاء شده است.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در ادامه به نقش شوراهای اجتماعی محلات اشاره داشت و افزود: این شوراها می‌توانند در قالب طرح محله‌ما و از طریق نظرسنجی مردمی اولویت‌ها را احصاء و پروژه‌های مختلفی را تعریف کنند.

   فیضی همچنین گفت: 5 درصد از بودجه عمرانی شهرداری با نظر و اولویت‌دهی شوراهای اجتماعی محلات هزینه می‌شود؛ در محلاتی که دفاتر تسهیلگری داریم، این مهم به دفتر و سازمان بازآفرینی موکول شده است.

   وی با بیان اینکه در حال حاضر 450 پروژه در قالب طرح محله ما در دست شناسایی و در فاز اجرایی است، اظهارکرد: به لحاظ فیزیکی و تخصیص اعتبار درصدهای قابل قبولی در حال تحقق است که گزارش های آن ماهانه دریافت می‌شود تا به سمت تحقق حداکثری حرکت کنیم.
    

   تعداد بازدید: 70
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 459    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,620
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد