• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 86
   کد: 204360
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   نایب رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در جلسه مردمی با ساکنان شهرک باهنر:

   تعریف ۱۰ پروژه برای توسعه و بهبود وضعیت شهرک‌های شهیدرجایی و شهیدباهنر

   نایب رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: از ۱۰ طرح و پروژه به منظور توسعه و بهبود وضعیت شهرک‌های شهید رجایی و شهید باهنر رونمایی شد که امیدواریم با تکیه بر ظرفیت‌های مردمی بتوان گام‌های تاثیرگذاری در جهت توسعه و آبادانی این محلات برداریم.
   تعریف ۱۰ پروژه برای توسعه و بهبود وضعیت شهرک‌های شهیدرجایی و شهیدباهنر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم در حاشیه دومین نشست مردمی که بامداد امروز، با ساکنان و اعضای شوراهای اجتماعی محلات این شهرک در حسینیه الزهراء برگزار شد، با اشاره به جلسه دو هفته قبل که در آن مردم موضوعات و مسائل مختلف خود را مطرح نمودند، اظهارکرد: پس از جلسه نخست، شهردار رایزنی‌های مختلفی را با مدیران و تصمیم‌گیران کلان شهری داشته که یکی از خروجی‌های آن، تصویب طرح تفصیلی این محله و شرق مشهد از سوی کمیسیون ماده ۵ استانداری بوده است.

   وی در ادامه از رونمایی ۱۰ طرح و پروژه به منظور توسعه و بهبود وضع محله شهید رجایی و شهید باهنر توسط شهردار خبرداد و گفت: هدف از تشکیل این جلسات، بهره‌گیری از مشارکت مردمی و توان و پتانسیل عموم شهروندان، شوراهای اجتماعی محلات، معتمدین محل، ائمه جماعات مساجد و دفاتر تسهیلگری و دیگر عناصر فعال اجتماعی محلات شهرک‌های شهیدباهنر و رجایی برای حل معضلات و چالش‌های پیش روی این شهرک‌هاست.

   نایب رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: امیدواریم با این ۱۰ پروژه بتوان عقب‌ماندگی‌های چندساله مناطق کم‌برخوردار و پیرامونی شهر مشهد را جبران نمود.

   رمارم در پایان افزود: امیدواریم با استفاده از همه پتانسیل‌های موجود در شهرک های شهید رجایی و باهنر بتوانیم این پروژه‌های توسعه دهنده را اجرایی کنیم و قدم‌های بزرگی در جهت توسعه و رفاه و آبادانی شهرک‌ها برداریم. 

   تعداد بازدید: 86
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 360    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,521
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد