• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 111
   کد: 203692
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در جلسه اجرایی‌سازی مصوبه بسته‌های تشویقی بازآفرینی:

   پیش‌نیازهای دفاتر تسهیلگری باید تامین شود

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: دفاتر تسهیلگری در خط مقدم بازآفرینی قرار دارند پس ما باید پیش‌نیاز فرآیندهای بازآفرینی را برای آنها فراهم و نسبت به تعریف و اطلاع‌رسانی عمومی آنها اقدام کنیم.
   پیش‌نیازهای دفاتر تسهیلگری باید تامین شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، در جلسه اجرایی‌سازی مصوبه بسته‌های تشویقی محلات هدف بازآفرینی با بیان اینکه شورای پنجم از ابتدای فعالیت خود تاکنون گام‌های موثری برای پیش‌برد فرآیندهای بازآفرینی برداشته شده است، اظهارکرد: از جمله این مصوبات میتوان به بسته تشویقی محلات هدف بازآفرینی مصوب شورا اشاره کرد که هیات تطبیق نیز با آن موافقت کرده است.

   وی با بیان اینکه بازآفرینی موضوعی بین‌بخشی است و نیاز به کار مشترک مجموعه‌های مختلفی همچون سیستم بانکی، معاونت های مختلف شهرداری، دفاتر تسهیلگری و ... دارد، گفت: فرآیندهای اجرایی و مدل مورد نیاز این رویه هم باید تامین شود.

   فیضی در ادامه افزود: دفاتر تسهیلگری در خط مقدم بازآفرینی قرار دارند پس ما باید پیش‌نیاز فرآیندهای بازآفرینی را برای آنها فراهم و نسبت به تعریف و اطلاع‌رسانی عمومی آنها اقدام کنیم.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: هم‌اکنون در مرحله تعریف یک فرآیند و مدل اجرایی هستیم که باید تسریع شود تا این خدمت بزرگ شورای پنجم که انقلابی در بازآفرینی محلات هدف است، به ثمر بنشیند.

   تعداد بازدید: 111
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 265    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,426
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد