• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 93
   کد: 203375
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه کمربند جنوبی واقع در حوزه جنوب‌شرق:

   احداث کمربند جنوبی برای آینده مشهد ضروری است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: با توجه به الزامات ترافیکی آینده شهر و همچنین افزایش روزافزون تعداد خودروها، احداث کمربند جنوبی بسیار ضروری است؛ اگر چنین بزرگراه‌هایی احداث نشوند، بدون شک طی 4 تا 5 سال آینده ترافیک سطح شهر به مراتب سنگین‌تر خواهد شد.
   احداث کمربند جنوبی برای آینده مشهد ضروری است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید از پروژه کمربند جنوبی واقع در حوزه جنوب‌شرق مشهد با بیان اینکه بخش عمده از کوه‌بری‌ها و خاکبرداری‌ها در مسیرهای اصلی و اساسی انجام شده است، اظهارکرد: براساس گزارش‌ها، بیش از 3 میلیون مترمکعب حجم کوه‌بری شده و ادامه مسیر هم سطح همواری است که برای احداث و تکمیل آن حداکثر یک میلیون مترمکعب کوه‌بری خواهیم داشت.

   بهاروند در ادامه گفت: با توجه به الزامات ترافیکی آینده شهر و همچنین افزایش روزافزون تعداد خودروها بویژه در ورودی های مشهد اعم از باری، سنگین و شخصی، احداث این کمربند و تکمیل آن جزو واجبات و ضروریات است؛ بویژه اینکه دو بزرگراه مشهد-باغچه را به مشهد-چناران متصل می‌کند.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد افزود: اگر چنین بزرگراه‌هایی احداث نشوند، بدون شک طی 4 تا 5 سال آینده ترافیک سطح شهر به مراتب سنگین‌تر خواهد شد و از سوی دیگر، ضمن هدررفت بسیاری از وقت مردم، موجب آلودگی‌های شدید زیست محیطی می‌شود.

   بهاروند با تاکید بر لزوم توجه به بحث‌های زیست محیطی، تصریح کرد: امیدواریم مدیران آینده استان و مشهد بر سر احداث این بزرگراه به جمع‌بندی برسند چراکه تکمیل آن به نفع مردم مشهد و زائران خواهد شد.

   تعداد بازدید: 93
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1791    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,858
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد