• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 176
   کد: 203130
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷
   نایب رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد:

   پروژه‌های شهرداری در منطقه 4 موجب افزایش رضایت عمومی خواهد شد

   نایب رئیس کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد بر اهمیت پروژه‌های عمرانی منطقه 4 تأکید کرد و گفت: جنس پروژه‌ها و نحوه عملکرد شهرداری این منطقه می‌تواند سبب افزایش رضایتمندی مردم منطقه شود.

   پروژه‌های شهرداری در منطقه 4 موجب افزایش رضایت عمومی خواهد شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی بابیان این مطلب گفت: شهرداری منطقه 4 به ضرباهنگ تلاش و خدمت و دلسوزی نسبت به مردم مزین بوده و امیدواریم تلاش‌های صادقانه و دلسوزانه همه کارکنان شهرداری مناطق پیرامونی ذخیره مناسبی برای آخرتشان باشد.

   وی افزود: پروژه‌های پارک و فضای سبز و مسجد در این مناطق با سرعت بسیار خوبی اجرا می‌شود و نشان از دلسوزی مسئولین است. به‌هرحال در مناطق پیرامونی در سرانه‌های مختلفی ازجمله فضای سبز کمبود وجود دارد و مدیران و کارشناسان شهرداری‌های این مناطق با درک این مشکلات و کمبودها با نیت خیر و تلاش صادقانه در جهت رفع هرچه بیشتر این نواقص تلاش می‌کنند.

   فیضی اجرای پروژه‌هایی ازجمله استخر شهید قربانی در منطقه پنجتن را با توجه به سکونت جمعیت بالایی از شهروندان در مجاورت آن، برای کاهش محرومیت و افزایش رضایت ایشان بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: به‌هرحال این پروژه در زمان خود با مشکلاتی مواجه شده و تکمیل‌نشده است اما براین باوریم با مذاکره و پیگیری لازم می‌توانیم مشکلات مالی آن را حل کرده و آنچه مدیران پیشین به مردم وعده کرده بودند را در این شورا برایشان فراهم کنیم.

   وی همچنین بر تعیین تکلیف 50 هکتار اراضی راه‌آهن در منطقه 4 تأکید و اضافه کرد: این زمین در بهترین موقعیت منطقه قرار دارد و بین منطقه و حرم فاصله انداخته است. ازاین‌رو تعیین تکلیف آن اولویت منطقه بوده و باید تبدیل به کاربری‌‎های شهری شود.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورا یادآور شد: در صورت تأمین شرایط لازم برای استفاده¬های مفید شهری از این زمین، به‌یک‌باره ثروت منطقه بیش از 20 درصد اضافه خواهد شد که برای تأمین منافع شهروندان ساکن منطقه 4 بسیار مفید است. لذا ما بر پیگیری‌های مستمر مدیران شهرداری و ارائه همکاری لازم از جانب اداره کل راه‌آهن استان تأکید داریم.

    

   کلید واژه ها: منطقه 4 - پروژه - شهرداری - مشهد -
   تعداد بازدید: 176
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2388    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,712
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد