• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 77
   کد: 203038
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
   رئیس شورای شهر مشهد در دیدار با اعضای موسسه پیام آزادگان استان خراسان رضوی:

   آزادگان، سرمایه‌ای ارزشمند برای همه نسل‌ها هستند

   رئیس شورای شهر مشهد گفت: آزادگان، سرمایه‌های بزرگ و ارزشمندی هستند که متاسفانه به نحو مقتضی و آنگونه که شایسته و بایسته بوده، ظرفیت فرهنگی واجتماعی آنان مورد استفاده قرار نگرفته است.
   آزادگان، سرمایه‌ای ارزشمند برای همه نسل‌ها هستند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری در جلسه مشترکی که با جمعی از اعضای موسسه پیام آزادگان استان خراسان رضوی داشت، اظهارکرد: آزادگان، سرمایه‌های بزرگ و ارزشمندی هستند که متاسفانه به نحو مقتضی و آنگونه که شایسته و بایسته بوده، ظرفیت فرهنگی واجتماعی آنان مورد استفاده قرار نگرفته است.

   وی با بیان اینکه آزادگی، یک فرهنگ است، گفت: آنچه آزادگان در دوره اسارت از خود نشان دادند و در تاریخ ثبت کردند، فرهنگی غنی است و سرشار و مشحون از نکات آموزنده فراوان؛ آموزه‌هایی برخاسته از سیره سرور و سالار شهیدان.

   حیدری در ادامه افزود: همه ما شرمنده و مدیون تلاش‌های شما آزادگان و ایثارگران هستیم؛ برهمین اساس تاکنون در حد وسع و بضاعت خود تلاش‌هایی انجام داده‌ایم تا شاید بخش اندکی از رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های شما را جبران کند ولی این جریان فرهنگی، نیازمند مشارکت و هم‌افزایی دستگاه‌های مختلف است.

   رئیس شورای شهر مشهد با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از شیوه‌ها و روش‌های نوین و مختلف همچون فرهنگ و شاخه‌های مختلف آن برای اشاعه این جریان فرهنگی، تصریح کرد: هر خاطره از ایثارگران و آزادگان می‌تواند سوژه یک فیلم و یا کتاب اثرگذار در جامعه باشد.

   وی با اشاره به فراخوان طراحی المان تقاطع چهارسطحی آزادگان که به زودی منتشر خواهد شد، گفت: موسسه پیام آزادگان استان می‌تواند بعنوان یکی از مجموعه‌های فعال، در این فراخوان شرکت کند و با ارائه طرحی موثر، شاهد اقدام ماندگاری باشیم. 

   کلید واژه ها: آزادگان - مشهد - شورای شهر -
   تعداد بازدید: 77
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2072    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,139
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد