• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 63
   کد: 202923
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
   رئیس شورای شهر مشهد در دیدار با اعضای انجمن حامیان پیوند و اهدای عضو مهر رضوی:

   عزم جدی مدیریت شهری برای ترویج فرهنگ اهدای عضو

   رئیس شورای شهر مشهد گفت: یکی از مهمترین‌ موضوعات در بحث اهدای عضو، ترویج بیش از پیش فرهنگ این عمل حسنه و نیکوست؛ مدیریت شهری مشهد آمادگی دارد تا فضاهای تبلیغاتی و عمومی خود را به این موضوع اختصاص دهد.
   عزم جدی مدیریت شهری برای ترویج فرهنگ اهدای عضو

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری، در جلسه مشترکی که با اعضای انجمن حامیان پیوند و اهدای عضو مهر رضوی و مسئول مرکز فراهم‌آوری و پیوند اعضاء دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر لزوم ترویج بیش از پیش فرهنگ اهدای عضو، اظهارکرد: شهرداری مشهد آمادگی دارد در حد امکان، فضاهای عمومی، تبلیغاتی و اکران سطح شهر را به این موضوع اختصاص دهد.

   حیدری افزود: این فرهنگسازی و تغییر رفتار در کنار تکیه به ظرفیت تبلیغاتی سنتی، باید با روش‌ها و تکنیک‌های مدرن هم همراه باشد؛ فرد از طریق متقاعدسازی است که برای انجام یک عمل اجتماعی آماده می‌شود.

   وی در ادامه با اشاره به مصوبه شورای شهر مشهد مبنی بر اختصاص یکی از قطعه‌های بهشت رضا(ع) با عنوان قطعه «بخشندگان حیات»، ویژه اهداکنندگان عضو، گفت: در کنار این موضوع، تمامی هزینه‌ها و خدمات بهشت‌رضا(ع)، اعم از دفن‌وکفن و ... نیز توسط شهرداری تقبل می‌شود.

   شایان ذکر است، در پایان این جلسه، محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد به صورت افتخاری، عضو هیات امناء انجمن حامیان پیوند و اهدای عضو مهر رضوی شد.

   تعداد بازدید: 63
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 360    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,684
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد