• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 96
   کد: 202893
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در بازدید از شهرک شهیدبهشتی مطرح کرد:

   عزم جدی مدیریت شهری برای ساماندهی شهرک شهید بهشتی با رویکرد تسهیلگری

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: ساماندهی شهرک شهید بهشتی، همزمان با حذف دیوار حائل بین این شهرک با شهرک پردیس آغاز و فرآیندهای بازآفرینی به سازمان بازآفرینی و شهرداری منطقه 6 تفویض شده است.
   عزم جدی مدیریت شهری برای ساماندهی شهرک شهید بهشتی با رویکرد تسهیلگری

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی، در حاشیه بازدید از شهرک پردیس، اظهارکرد: حدود 2 سال پیش پروژه‌ای با عنوان محرک توسعه برای این شهرک در کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار به تصویب رسید و آن را با جدیت پیگیری کردیم.

   وی با اشاره به حذف و تخریب دیوار حائل بین شهرک شهید بهشتی و شهرک پردیس، گفت: از همان نخستین لحظات پس از این تخریب، ساماندهی و بازآفرینی فضاهای شهری شهرک شهید بهشتی در قالب حل‌وفصل مسئله فاضلاب و طرح اگو آغاز شد؛ ساماندهی بلوار ورودی این شهرک، فضاسازی فضای سبز و ساماندهی معابر نیز در دستورکار قرار گرفته است.

   وی در ادامه با بیان اینکه مدیریت شهری مشهد از نخستین روزها، حسن نیت خود را به ساکنان نشان داده و از شهروندان نیز درخواست مشارکت داشته که خوشبختانه پاسخ مناسبی هم دریافت کرده‌ایم، افزود: دفتر تسهیلگری شهرک شهید بهشتی از حدود 2 سال قبل فعالیت خود را آغاز کرده و امیدواریم در سایه تعامل و همراهی شهروندان مسائل و مشکلات شهرک هرچه زودتر برطرف شود.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد تصریح کرد: بخشی از اقدامات مربوط به ساماندهی شهرک شهید بهشتی به شهرداری منطقه 6 و قسمتی هم به سازمان بازآفرینی تفویض شده تا کارها را پیش ببرند و خوشبختانه براساس ارزیابی‌های انجام شده، رضایت مردم را هم بهمراه داشته است.

   فیضی در ادامه گفت: پس از شکل‌دهی به بولوار ورودی شهرک شهید بهشتی، ایجاد بولوار شمالی-جنوبی به موازات دیواری که قبلا پابرجا بوده و ساماندهی دکه‌های ایجاد شده در گوشه و کنار شهرک، باید به مسائلی چون پرداختن به فضاهایی که با فنس‌کشی و دیوارهای حائل الحاق شده و ایجاد آسانسور ورود کرد.

   وی خاطرنشان کرد: امیدواریم از قبل کار مشترک بین مدیریت شهری و شهروندان بتوانیم رضایت عمومی را افزایش دهیم و ضمن ساماندهی و حل اغتشاشات بصری و دیگر مشکلات این شهرک، موجبات رفاه ساکنان و تسهیل تردد آنان را فراهم آوریم. 

   تعداد بازدید: 96
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 526    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,687
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد