• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 123
   کد: 202511
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه کوه پارک مطرح کرد:

   کوه‌پارک، مستعدترین ظرفیت شهری برای دوچرخه‌های اشتراکی

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: پروژه کوه‌پارک، مستعدترین ظرفیت شهری برای اجرای طرح دوچرخه‌های اشتراکی است؛ برهمین اساس، به زودی ایستگاه‌های این دوچرخه‌ها در مکان‌های مناسب نصب خواهد شد تا شهروندان بتوانند از این زیرساخت و بستر مهیا شده به بهترین شکل بهره‌ ببرند.

   کوه‌پارک، مستعدترین ظرفیت شهری برای دوچرخه‌های اشتراکی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند صبح امروز در حاشیه بازدید از کوه‌پارک، اظهارکرد: بسیار خرسندیم که این پروژه با استقبال خوبی از سوی شهروندان همراه شده و در زمان‌های مختلف شبانه‌روز شاهد حضور عموم مردم هستیم.

   وی با بیان اینکه زیرساخت‌های خوبی در این مجموعه پیش‌بینی شده که یکی از شاخص‌ترین آنها، مسیرهای دوچرخه است، گفت: توسعه فرهنگ دوچرخه‌سواری و تحقق شهر انسان‌مدار یکی از تاکیدات کمیسیون عمران،‌حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر به شهرداری بوده که خوشبختانه با جدیت هم پیگیری شده است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در ادامه خاطرنشان کرد: پروژه کوه‌پارک، مستعدترین ظرفیت شهری برای اجرای طرح دوچرخه‌های اشتراکی است؛ برهمین اساس، به زودی ایستگاه‌های این دوچرخه‌ها در مکان‌های مناسب نصب خواهد شد تا شهروندان بتوانند از این زیرساخت و بستر مهیا شده به بهترین شکل بهره‌ ببرند.

   بهاروند افزود: باید توجه داشت که محور کوه‌پارک، انسان‌محوری است و تردد خودروها باید به حداقل ممکن برسد؛ امیدواریم شهروندان عزیز نیز در این مسیر نهایت همراهی را داشته باشند تا شرایطی ایمن و مطلوب برای استفاده‌کنندگان از این فضا فراهم آید.

    

   تعداد بازدید: 123
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1674    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,741
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد