• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 204
   کد: 202326
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از بلوار سجادیه خبرداد؛

   سه‌شنبه، اتصال بلوار سجادیه به بزرگراه آزادی

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: مسیر اتصال بلوار سجادیه به بزرگراه آزادی، با هدف کاهش ترافیک بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی و همچنین تسهیل تردد شهروندان، روز سه‌شنبه، ۱۴ مردادماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
   سه‌شنبه، اتصال بلوار سجادیه به بزرگراه آزادی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید از پروژه اتصال بلوار سجادیه به بزرگراه آزادی، اظهارکرد: خوشبختانه یکی از گره‌‎ها و معضلات ترافیکی چندین ساله در منطقه 12 شهرداری مشهد با پیگیری‌های مستمر و تلاش‌های معاونت عمرانی و شهرداری منطقه برطرف شده است.

   وی با بیان اینکه پیشتر بزرگراه آیت‌ا... رفسنجانی، تنها مسیر دسترسی بزرگراه آزادی به الهیه بود، گفت: با اتصال این بلوار علاوه بر کاهش ترافیک بزرگراه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی، تردد شهروندان در روزهای پایانی هفته نیز تسهیل می‌شود

   بهاروند خاطرنشان کرد: در حال حاضر مسیری به طول 400 متر و با اعتباری بالغ بر 3 میلیاردتومان تملک و بازگشایی شده که عملیات عمرانی و ساخت آن از سرعت بسیار خوبی برخوردار بوده چراکه در برنامه زمان‌بندی ساخت مسیر 6 ماه پیش‌بینی شده بود ولی با تاکیدات صورت گرفته، پروژه طی 2 ماه تکمیل شده و آماده بهره‌برداری است.

   رئیس کمیسیون عمران‌، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در پایان گفت: این مسیر دسترسی، سه‌شنبه هفته جاری، ۱۴ مردادماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1900    بازدید کنندگان دیروز: 3550    کل بازدید ها : 7,319,782
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد