• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 163
   کد: 201248
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در مرکز 137:

   برخی از شهروندان خواستار تعطیلی و یا محدودشدن سرویس‌دهی ناوگان حمل‌ونقل عمومی هستند

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: برخی از مردم در تماس‌ با مرکز 137، درخواستی مبنی بر تعطیلی و یا محدود کردن سرویس‌دهی ناوگان حمل‌ونقل عمومی داشتند؛ همچون موجود نخست شیوع کرونا در مشهد، مدیریت شهری آماده است تا با نظر ستاد استانی مبارزه با کرونا نسبت به وضع محدودیت‌هایی در حمل‌ونقل عمومی اقدام کند.
   برخی از شهروندان خواستار تعطیلی و یا محدودشدن سرویس‌دهی ناوگان حمل‌ونقل عمومی هستند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند امروز و در ادامه طرح چهارشنبه‌های پاسخگویی اعضای شورای شهر مشهد در مرکز ارتباطات مردمی 137 حضور پیدا کرد و پاسخگوی تماس‌های تلفنی شهروندان بود.

   وی در پایان این پاسخگویی 2 ساعته ضمن تشکر از تمامی عوامل مرکز 137 که به صورت شبانه‌روزی در ارتباط با شهروندان هستند و پیام‌های مردمی را به گوش اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری می‌رسانند، اظهارکرد: این مرکز یکی از چندین درگاه و راه ارتباطی شهروندان با مدیریت شهری است و 137 تاکنون وظیفه خود با خوبی انجام داده است.

   بهاروند در ادامه ضمن تقدیر از شهروندان که عمده آنها دغدغه شهر و عموم شهروندان را داشتند، گفت: برخی از تماس‌ها مربوط به ارائه پیشنهاد درخصوص اصلاح هندسی معابر بود؛ بدون شک این پیشنهادها بررسی خواهند شد و مدیران و کارشناسان ذی‌ربط نیز بازدید میدانی خواهند داشت تا پس از پایش و وارسی بتوان گامی در جهت کاستن مشکلات ترافیکی عموم مردم برداشت.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا دیگر دغدغه شهروندان بود که در تماس‌های خود به آن اشاره داشتند، افزود: برخی از مردم در تماس‌ها، درخواستی مبنی بر تعطیلی و یا محدود کردن سرویس‌دهی ناوگان حمل‌ونقل عمومی داشتند.

   بهاروند خاطرنشان کرد: خوشبختانه در اواخر سال گذشته تصمیم شورای شهر مشهد برای تعطیلی و تعلیق سرویس‌‎دهی ناوگان حمل‌ونقل عمومی تاثیر بسزایی در کاهش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا داشت؛ در حال حاضر هم بارها اعلام کرده‌ایم که تابع تصمیم ستاد استانی مبارزه با کرونا بوده و آماده تعطیلی و یا محدود کردن سرویس‌دهی هستیم.

   پروژه‌های عمرانی محور دیگر صحبت‌های بهاروند بود و گفت: خوشبختانه علیرغم تمامی مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و مضیقه‌های بودجه‌ای، عملیات عمرانی پروژه‌های عمرانی با قوت در حال پیش رفتن است؛ اکثر پروژه‌ها از برنامه زمان‌بندی جلوتر بوده و حتی پیش از موعد مقرر به بهره‌برداری خواهند رسید.

   وی از بهره‌برداری چندین پروژه عمرانی مختلف تا پایان سال جاری خبرداد و افزود: از تک‌تک عوامل معاونت عمرانی شهرداری مشهد کمال تقدیر و تشکر را دارم که سختکوشانه و جهادی در حال خدمت هستند و حتی برخی نیز به همین دلیل به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

   بهاروند اشاره‌ای هم به برگزاری اولین جلسه هم‌اندیشی درخصوص جایگاه های سی‌ان‌جی داشت و گفت: به زودی کارگروهی در این خصوص با هدف بررسی مسائل و مشکلات آنها ذیل کمیسیون عمران،‌حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد شکل خواهد گرفت؛ مشکلاتی که برخی ترافیکی و برخی نیز بین‌دستگاهی است تا درخصوص آنها چاره‌اندیشی شود.

   تعداد بازدید: 163
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1186    بازدید کنندگان دیروز: 3166    کل بازدید ها : 7,015,318
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد