• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 99
   کد: 200862
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه‌های عمرانی:

   عمده پروژه‌های عمرانی شهر در مناطق کم‌برخوردار تعریف شده‌اند

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: در حال حاضر حدود 1000 میلیاردتومان پروژه عمرانی در سطح شهر تعریف شده که بخش عمده آنها در مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار مشهد فعال است.
   عمده پروژه‌های عمرانی شهر در مناطق کم‌برخوردار تعریف شده‌اند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد، شهردار و مدیران شهری از پروژه‌های عمرانی سطح شهر، ضمن تقدیر از جدیت و پیگیری معاونت عمرانی برای پیشبرد پروژه‌‌‎ها، اظهارکرد: با تاکیدات شورای شهر و اعتباراتی که مصوب شده، عملیات اجرایی 24 پروژه عمرانی و ترافیکی تا پایان سال آغاز و یا به اتمام و بهره‌برداری خواهد رسید.

   بهاروند با بیان اینکه ارزش پروژه‌های عمرانی در حال اجرای سطح شهر حدود هزار میلیاردتومان است، گفت: بخش عمده‌ این پروژه‌ها در مناطق کم‌برخوردار شهر هستند چراکه یکی از شاخص‌ترین سیاست‌های شورای پنجم، توسعه متوازن و عدالت‌محور است.

   وی در ادامه با اشاره به پیشرفت خوب اکثر پروژه‌ها و تطابق آنها با برنامه زمان‌بندی پیش‌بینی شده، افزود: در کنار سرعت‌بخشی به پروژه‌ها، باید به مقوله کیفیت هم توجه داشت که خوشبختانه این دو مولفه در تمام پروژه‌ها رعایت شده است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه امیدواریم 3 سطح از تقاطع آزادگان تا بهمن‌ماه به بهره‌برداری برسد، تصریح کرد: یکی از پروژه‌هایی که به زودی شاهد بهره‌برداری آن خواهیم بود، پروژه 75 متری رضوی است که عید غدیر در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

   بهاروند در پایان اشاره‌ای هم به بازدید انجام شده از پایانه اتوبوسرانی ابراهیم‌آباد اشاره کرد و گفت: به زودی 100 دستگاه مینی‌بوس جدید وارد چرخه حمل‌ونقل عمومی مشهد می‌شود که موجب سرعت بخشی به جابجایی مسافران و تسهیل تردد آنها می‌شود.1 

   تعداد بازدید: 99
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2003    بازدید کنندگان دیروز: 3550    کل بازدید ها : 7,319,885
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد