• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 96
   کد: 200853
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
   نایب رئیس شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه‌های عمرانی:

   شورای پنجم نهایت تلاش خود را برای خدمت‌رسانی و جلب رضایت مردم انجام می‌دهد

   نایب رئیس شورای شهر مشهدمقدس گفت: شورای شهر مشهد و مدیریت شهری در خدمت مردم و زائران و گردشگران مشهدالرضا(ع) است و اگر برخی افراد اندکی انصاف داشته باشند، علیرغم مشکلات مختلفی که اطراف ما را گرفته، این گفته را تصدیق می‌کنند که شورای پنجم نهایت تلاش خود را برای خدمت‌رسانی و جلب رضایت مردم انجام می‌دهد.

   شورای پنجم نهایت تلاش خود را برای خدمت‌رسانی و جلب رضایت مردم انجام می‌دهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حمیدرضا موحدی‌زاده در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر و شهردار و مدیران شهری از پروژه‌های عمرانی سطح شهر، اظهارکرد: مایه خرسندی و امیدواری است که مهندسان و کارگران زحمتکش با تمام قوا در حال تلاش برای پیشرفت شهر و پاسخگویی به نیازهای شهروندان در مباحثی چون ترافیک، حمل‌ونقل و ... هستند.

   وی با اشاره به پروژه احداث پارکینگ طبقاتی آزادی، گفت: براساس ارزیابی‌ها میتوان نسبت به بهره‌برداری از این پروژه تا پایان سال امیدوار بود؛ پروژه‌ای که با بهره‌برداری از آن 800 جای پارک خودرو تامین و از سوی دیگر این پروژه با دانشگاه فردوسی، ایستگاه مترو و پارک ملت متصل می‌شود و چشم‌انداز خوبی را برای شهر به ارمغان می‌آورد.

   موحدی‌زاده درخصوص مسیر اتصال کوشش به خلج هم تصریح کرد: این پروژه میتواند موجب تسهیل دسترسی شهروندان به منطقه گردشگری هفت‌حوض و نیز بلوارهای پیروزی، فکوری و نماز شود که نقش بسزایی در کاهش ترافیک منطقه خواهد داشت.

   نایب رئیس شورای شهر مشهد در ادامه صحبت‌های خود به جاده 75 متری رضوی اشاره کرد و افزود: شهرداری ممکن است مسئولیت مستقیمی در قبال این محور نداشته باشد ولی به لحاظ اهمیت مسیر و تسهیل عبور و مرور خودروهای سبک و سنگین و ساکنان بومی دست به کار شد؛ سالانه ده‌ها نفر از شهروندان و هموطنان ما بخاطر شرایط نامناسب این محور جان خود را از دست می‌دادند که امیدواریم تا 2 الی 3 ماه آینده به بهره‌برداری برسد.
   موحدی‌زاده خاطرنشان کرد: در شرایطی که دولت از نظر مالی شرایط مناسبی ندارد، مدیریت شهری مشهد و شورای پنجم با سیاست‌گذاری و تدبیر خود موفق شده در گوشه‌وکنار شهر جنب و جوش خاصی در عرصه عمرانی ایجاد کند.

   وی با اشاره به اصلاح هندسی و تعریض پل پرتوی، گفت: مردم شاهد هستند که این روزها تردد در این نقطه از شهر که مسیر دسترسی به طرقبه و شاندیز است، تسهیل شده و ترافیک روانی را شاهد هستیم.

   موحدی‌زاده افزود: برآیند این اقدامات نشان از عزم و اراده و برنامه جامع مدیریت شهری برای خدمت‎رسانی به شهروندان و گره‌‎گشایی از بار ترافیکی شهر دارد.

   وی در پایان اظهارکرد: شورای شهر مشهد و مدیریت شهری در خدمت مردم و زائران و گردشگران مشهدالرضا(ع) است و اگر برخی افراد اندکی انصاف داشته باشند، علیرغم مشکلات مختلفی که اطراف ما را گرفته، این گفته را تصدیق می‌کنند که شورای پنجم نهایت تلاش خود را برای خدمت‌رسانی و جلب رضایت مردم انجام می‌دهد.

    

   تعداد بازدید: 96
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 462    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,786
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد