• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 93
   کد: 200584
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در بازدید از گود کشتی شهید بابانظر:

   کرونا، مانع افتتاح گود کشتی باچوخه شهید بابانظر

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: عملیات عمرانی و ساخت گود کشتی باچوخه شهیدبابانظر حدود 5 ماه قبل به پایان رسید ولی شیوع ویروس کرونا سبب شده تا نتوانیم مراسم افتتاحیه و بهره‌برداری از آن را برگزار کنیم.
   کرونا، مانع افتتاح گود کشتی باچوخه شهید بابانظر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در حاشیه بازدید جمعی از اعضای شورای مشهد از برخی پروژه‌های عمرانی مناطق کم‌برخوردار شهر، با اشاره به گود کشتی باچوخه شهید بابانظر، اظهارکرد: این گود در دهه‌های 40 و 50 فعال بود که در دهه 60 بخاطر نحوه مدیریت و اجتماع ورزشکاران و ... غیرفعال شد.

   فیضی با بیان اینکه در سال 96 و همزمان با استقرار شورای پنجم، درخواستی از سمت پهلوانان و چوخه‌کاران قدیمی برای احیای گود کشتی باچوخه مطرح شد، گفت: برهمین اساس جلساتی برگزار شد و اعتبار لازم هم از طریق حوزه فرهنگی تخصیص یافت تا سرانجام شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه بودیم.

   وی در ادامه خاطرنشان کرد: حدود 5 تا 6 ماه از اتمام عملیات اجرایی پروژه گذشته و مجموعه منحصربه‌فردی را شاهد هستیم و آماده بهره‌برداری است.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با این اینکه گود کشتی باچوخه شهیدبابانظر ظرفیت 2500 نفر را دارا بوده و همزمان 3 تا 4 کشتی قابل اجراست، افزود: متاسفانه شیوع ویروس کرونا مانع از بهره‌برداری پروژه شده و امیدواریم هرچه زودتر شرایط مناسب برای افتتاح فراهم شود.

   تعداد بازدید: 93
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 260    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,584
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد