• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 184
   کد: 200580
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد در بازدید از پروژ‌ه‌های عمرانی مناطق کم‌برخوردار:

   تقاطع غیرهمسطح مصلی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد/ عملیات عمرانی به صورت شبانه‌روزی در حال اجراست

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد گفت: عملیات عمرانی و احداث تقاطع غیرهمسطح مصلی به صورت شبانه‌روزی در حال اجراست و طبق برنامه‌زمان‌بندی و گزارش‌های ارائه شده، تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.
   تقاطع غیرهمسطح مصلی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد/ عملیات عمرانی به صورت شبانه‌روزی در حال اجراست

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی، در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد از برخی پروژه‌های عمرانی واقع در این مناطق، اظهارکرد: تقاطع غیرهمسطح مصلی، یکی از درخواست‌های مکرر ساکنان منطقه بوده و همیشه متقاضی و پیگیر آغاز عملیات اجرایی این پروژه بوده‌اند.

   نوروزی با بیان اینکه تقاطع غیرهمسطح مصلی نقش بسزایی در کاهش ترافیک ورودی شهرک‌های شهید رجایی و باهنر دارد، گفت: ادامه این مسیر و اتصال آن به سمت بهشت‌رضا(ع) و شهرک طرق دیگر مزایای ترافیکی پروژه پس از تکمیل خواهد بود.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد تصریح کرد: برگزاری مناقصه برای اجرای تقاطع غیرهمسطح مصلی سبب شد تا پروژه از نظر قیمتی به صرفه و صلاح شهرداری تمام شود و از کیفیت و سرعت بالا نیز برخوردار باشد.

   نوروزی با اشاره به انجام شبانه‌روزی فعالیت‌ عمرانی و احداث تقاطع غیرهمسطح مصلی، افزود: در ابتدا مقرر بود که این پروژه 15 ماهه به اتمام برسد ولی با توافق صورت گرفته و تاکیدات شهردار، این بازه زمانی دو ماه کاهش پیدا کرده و امیدواریم تا پایان سال شاهد بهره‌برداری از پروژه باشیم و خدمتی دیگر برای شهروندان مشهدی ارائه شود.

   تعداد بازدید: 184
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 831    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,475
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد