• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 154
   کد: 199582
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد در بازدید از عملیات اجرایی احداث پردیس تئاتر تاکید کرد؛

   جبران عقب‌ماندگی پروژه پردیس تئاتر با فعالیت شبانه‌روزی

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این‌که مشکلات پیش روی پروژه احداث پردیس تئاتر کاملا حل شده است، اضافه کرد: در همین راستا با جلسات مستمری که با مدیران حوزه عمران شهرداری داشتیم بنا شد تا این پروژه به صورت سه‌شیفت وارد فاز عملیاتی شود تا عقب‌ماندگی‌های موجود نیز در این زمینه جبران گردد.
   جبران عقب‌ماندگی پروژه پردیس تئاتر با فعالیت شبانه‌روزی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، احسان اصولی در جریان بازدید از آغاز به کار دوباره عملیات اجرایی احداث پروژه پردیس تئاتر مشهد با اشاره به تاخیر به وجود آمده در این زمینه اظهارکرد: سال گذشته با آستان قدس رضوی در خصوص کاربری دچار اختلافاتی شدیم که حل و فصل آن چند ماهی زمان برد.

   وی با بیان این‌که این مشکلات کاملا حل شده است، اضافه کرد: در همین راستا با جلسات مستمری که با مدیران سازمان عمران و معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک داشتیم بنا شد این پروژه به صورت سه‌شیفت وارد فاز عملیاتی شود تا عقب‌ماندگی‌های موجود در این زمینه جبران گردد.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اهتمام شورای پنجم شهر برای احداث پردیس تئاتر شهر در راستای تکریم هنرمندان اضافه کرد: این موضوع یکی از نیازهای درونی شهر در حوزه هنری و فرهنگی به حساب می‌آید که با احداث آن گامی در جهت ارتقای سطح هنری و فرهنگی شهر مشهد خواهیم برداشت.

   وی بیان کرد: بعد از تاخیر بوجود آمده جدول زمانبندی پروژه به‌روز شده است و ان‌شاالله تا پایان تیرماه سال آینده، فاز نخست آن شامل تکمیل بلک باکس‌ها آماده بهره‌برداری خواهد بود البته در همان تاریخ فونداسیون و دیوار حائل کل پروژه نیز به انجام خواهد رسید و در فاز دوم که احتمالا یک‌سال به‌طول خواهد انجامید، سالن اصلی این پردیس تئاتر آماده بهره‌برداری خواهد شد.

    

   کلید واژه ها: پردیس تئاتر - شورای شهر - مشهد -
   تعداد بازدید: 154
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 602    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,025
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد