• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 157
   کد: 199314
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
   پس از رفع نواقص و ایرادات وارد شده از سوی کمیسیون‌های شورای شهر؛

   طرح تفصیلی حوزه جنوب‌غرب مشهد مجدد به شورای شهر ارائه شد/ بررسی طرح در مراحل پایانی

   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهدمقدس گفت: طرح تفصیلی حوزه جنوب غرب مشهد پس از رفع نواقص و ایرادات، مجدد توسط شهرداری به شورای شهر ارسال شده و پس از بررسی نهایی در کمیسیون‌های تخصصی و کارگروه‌ها، به مراجع تصویب‌کننده فرستاده می‌شود.
   طرح تفصیلی حوزه جنوب‌غرب مشهد مجدد به شورای شهر ارائه شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدهادی مهدی‌نیا با بیان اینکه شهرداری براساس برنامه زمان‌بندی پیشنهادی خود، طرح های تفصیلی حوزه‌های هفتگانه مشهد را باید ظرف 7 ماه به شورای شهر ارائه نماید، اظهارکرد: طرح حوزه جنوب غرب که یک مرحله قبل از سال 99 به شورا آمده بود و ایراداتی به آن وارد شد، پس از اصلاح نواقص و اعمال نظرات کمیسیون‌ها، اخیرا مجدد به شورا ارائه شده است.

   مهدی‌نیا افزود: این طرح اکنون به کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر مشهد ارسال و جلسات متعددی نیز در این خصوص توسط کمیسیون‌ها و کارگروه‌ها داشته‌ایم و اکنون مراحل نهایی خود را طی می‌کند.

   وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: ارجاع طرح به کارگروه‌ها، که با حضور افراد متخصص برگزار می‎شود، فضا و فرصت خوبی است تا شیوه «شهرسازی مشارکتی» به بهترین شکل اجرایی گردد؛ شیوه‌ای که در آن همه ذی‌نفعان و ذی‌نفوذان حتی‌المقدور در فرآیند تصویب طرح‌ هم نقش داشته باشند.

   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهد با بیان اینکه روش مواجه شورا با این طرح‌ها، به شکل لایحه یک فوریتی است، گفت: این فرآیند و بررسی آنها در کمیسیون‌های تخصصی و کارگروه‌ها سبب می‌شود تحقق‌پذیری طرح افزایش یابد.

   مهدی‌نیا در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم هر طرح را در بازه‌ زمانی یک ماهه بررسی و به مرجع تصویب، استانداری و کمیسیون ماده 5 ارسال کنیم.

    

   تعداد بازدید: 157
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 432    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,756
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد