• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 173
   کد: 199304
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵
   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهدمقدس:

   مدیران و کارکنان مدیریت شهری بخاطر حقوق شهرداری خود را مدیون مردم نکنند

   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهدمقدس گفت: هرآنچه که حق مردم است، باید محقق شود و مدیران و کارشناسان شهرداری خود را بخاطر منافع شهرداری، مدیون مردم نکنند چراکه حق‌الناس است و غیرقابل بخشش.

   مدیران و کارکنان مدیریت شهری بخاطر حقوق شهرداری خود را مدیون مردم نکنند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی در حاشیه جلسه کمیته نظارتی شماره 4 که در منطقه 6 شهرداری برگزار شد، اظهارکرد: یکی از مسائل مهم و تاکید موکد اعضای شورای شهر به مدیران و کارکنان شهرداری، حفظ حقوق شهروندان است.

   وی افزود: مدیران و عوامل مدیریت شهری خود را باید پیوسته به جای شهروندان بگذارند و بیاندیشند که اگر در جایگاه مقابل یعنی شهروندان مراجعه‌کننده به شهرداری بودند، چه انتظارات و توقعاتی داشتند.

   وی در ادامه صحبت‌های خود با بیان اینکه البته برآورده کردن همه انتظارات مردم نیز میسر نیست، تاکید کرد: در عین حال باید هرآنچه که حق مردم است، محقق شود و مدیران و کارشناسان شهرداری خود را بخاطر منافع شهرداری، مدیون مردم نکنند چراکه حق‌الناس است و غیرقابل بخشش.

   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد گفت: اهمیت حق‌الناس به نحوی است که امام‌حسین(ع) خطاب به یارانش می‌فرمایند: « هر کس از شما حق الناسی به گردن دارد برود.» او به جهانیان فهماند که حتی کشته شدن در کربلا هم از بین برنده حق الناس نیست.

   نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: این گفته‌ها به معنی نادیده گرفتن حقوق شهرداری نیست چراکه حقوق شهرداری نیز حقوق عموم شهروندان بوده و باید از آن مراقبت کرد.

    

   کلید واژه ها: شورای شهر - مشهد - حقوق مردم -
   تعداد بازدید: 173
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 240    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,129,564
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد