• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 129
   کد: 199222
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه‌های عمرانی خبرداد؛

   افتتاح چندین پروژه‌ شاخص و مهم عمرانی تا پایان سال 99

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: چندین پروژه شاخص و مهم عمرانی و ترافیکی شهر مشهد از جمله بخشی از تقاطع 4سطحی آزادگان، تقاطع غیرهمسطح مصلی و ابوطالب و ... تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
   افتتاح چندین پروژه‌ شاخص و مهم عمرانی تا پایان سال 99

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد و جمعی از اعضای شورا، ظهر امروز از برخی پروژه‌های عمرانی درحال ساخت مشهد بازدید کردند.

   بهاروند در حاشیه این بازدیدها، ابتدا به پروژه احداث پل مصلی اشاره کرد و گفت: این پروژه از اسفندماه سال 98 آغاز شده که خوشبختانه با فعالیت 3 شیفته، از برنامه زمان‌بندی جلوتر است و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

   وی افزود: بهره‌برداری از این پروژه موجب تسهیل دسترسی شهروندان به حرم مطهر رضوی و همچنین ارتباط بین بخش‌های مختلف این محدوده می‌شود.

   بهاروند همچنین با اشاره به پروژه واقع در چراغچی 13 و میدان ابوطالب، اظهارکرد: خوشبختانه این پروژه حدود 500 متر طول دارد و حجم خاکبرداری و عملیات عمرانی آن قابل توجه بوده که خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته، از پیشرفت خوبی برخوردار است.

   وی تصریح کرد: براساس برنامه‌ زمان‌بندی پیمانکار، این پروژه در بهمن‌ماه سال جاری تکمیل و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

   پروژه 4سطحی آزادگان، دیگر پروژه‌ای بود که اعضای کمیسیون عمران و حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد امروز از آن بازدید کردند.

   بهاروند خاطرنشان کرد: این پروژه در چندفاز مختلف تعریف شده که 3 بخش آن اعم از میدان، زیرگذر و چپگرد امام‌علی(ع) به نمایشگاه تا اسفندماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در ادامه گفت: این نوید را به همشهریان خوب مشهدی می‌دهیم که تا پایان سال جاری، 4 پروژه عمرانی مهم در مشهد به بهره‌برداری خواهد رسید.

   بهاروند در ادامه اشاره‌ای هم به پروژه تعریض پل پرتوی داشت و گفت: اجرایی شدن این پروژه، سالها یکی از درخواست‌های شهروندان بود چراکه در برخی ایام، بویژه روزهای پایانی هفته شاهد ترافیک سنگین در این محور بودیم.

   وی تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه تا اواسط هفته آینده به اتمام می‌رسد و با تکمیل آن، بیش از 80 درصد مشکل ترافیک این محدوده برطرف می‌شود.

   بهاروند در بخش پایانی صحبت‌های خود، با بیان اینکه عملکرد حوزه عمران، حمل‌ونقل و ترافیک در این دوره، نقطه قوت مدیریت شهری و شورای پنجم شهر مشهد است، افزود: یکی از نقاط قوت پروژه‌های عمرانی در این دوره، بهره‌برداری از پروژه‌ها در موعد مقرر و حتی پیش از زمان پیش‌بینی شده است.

   وی اظهارکرد: این اتفاق در شرایطی افتاده که شهروندان ما در سالهای گذشته از طولانی شدن زمان اجرای عملیات عمرانی پروژه‌های مختلف گلایه‌مند بودند.

   بهاروند افزود: کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در کنار ساختن پل و روگذر و اصلاحات هندسی، موضوعاتی چون گسترش حمل‌ونقل پاک و پیاده‌محوری را هم پیوسته مدنظر داشته و در این جهت نیز گام برداشته است.

   تعداد بازدید: 129
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1693    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,760
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد