• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 159
   کد: 198928
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه «کوه پارک»:

   «کوه پارک»، پروژه‌ای با هدف ارائه خدمت به مردم و بدون رویکرد اقتصادی/ یکی از شاخص‌ترین اقدامات در کمربندجنوبی، گسترش فضای سبز در دوطرف پروژه است

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد گفت: رویکرد پروژه «کوه پارک» ارائه خدمات به مردم و ایجاد فضایی برای گذران اوقات فراغت بوده و رویکرد اقتصادی ندارد.
   «کوه پارک»، پروژه‌ای با هدف ارائه خدمت به مردم و بدون رویکرد اقتصادی/ کی از شاخص‌ترین این اقدامات، گسترش فضای سبز در دوطرف پروژه است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی در حاشیه بازدید جمعی از اعضای شورای شهر مشهد و مدیران شهری از پروژه کوه پارک، واقع در ارتفاعات جنوبی مشهد، اظهارکرد: با توجه به اختلاف نظراتی که برای این محدوده پیش آمده بود، موضوع تغییر کارکرد آن مطرح شد؛ به نحوی که بیشتر برای مسائل زیست محیطی و اجتماعات عمومی و گذران اوقات فراغت شهروندان برنامه‌ریزی شود.

   نوروزی با بیان اینکه تاکنون کار بسیار قوی از سوی شهرداری مشهد در پروژه کوه‌پارک انجام شده است، گفت: یکی از شاخص‌ترین این اقدامات، گسترش فضای سبز در دوطرف پروژه بوده و انتظار می‌رود طی چندماه آینده، این فضای به طول 5.1 کیلومتری، یکی از محل‌های گذران اوقات فراغت مردم باشد.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد افزود: اصل محور تبدیل به پارکینگ می‌شود تا شهروندان خودروهای خود را در این فضا پارک کرده و از فضای ایجاد شده برای کوهنوری، پیاده‌روی، دوچرخه سواری و ... استفاده کنند؛ ایجاد آبشارهای بسیار جذابی هم در برنامه قرار گرفته که چند مورد آن ظرف 2 الی 3 ماه آینده و آبشار دیگری هم تا پایان سال فعال می‌شود.

   نوروزی در بخش پایانی صحبت‌های خود تاکید کرد: رویکرد پروژه «کوه پارک» ارائه خدمات به مردم بوده و رویکرد اقتصادی ندارد؛ البته برای تامین خدمات مورد نیاز شهروندان و عموم امکاناتی چون کارفود و ... پیش بینی شده است.

   تعداد بازدید: 159
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1712    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,779
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد