• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 90
   کد: 198630
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد در جلسه نقد و بررسی رویکردهای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی:

   مشهدمقدس با 17 آسیب اجتماعی درگیر است

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد گفت: مشهد و خراسان با بیش از 17 آسیب درگیر است و رتبه اول و یا دوم را داراست؛ چنین جایگاهی به هیچ وجه شایسته ما نیست و در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش هر دستگاه و سازمانی باید مشخص شود.

   مشهدمقدس با 17 آسیب اجتماعی درگیر است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم در سومین جلسه از سلسله نشست‌های نقد و بررسی رویکردهای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد که با محور آسیب‌های اجتماعی برگزار شد، اظهارکرد: در قانون شهرداری‌ها متولی تمام امور شهر هستند ولی متاسفانه ما مدیریت یکپارچه شهری نداریم و لذا مدیریت شهری اعم از شورای شهر و شهرداری نمی‌تواند در تمامی مسائل ورود مستقیم داشته باشد.

   وی افزود: برهمین اساس در برخی مسائل مشارکت می‌کنیم؛ مشارکت یعنی شورای شهر و شهرداری مسئولیت مستقیمی ندارد و از طریق مشارکت مسائل را پیش می‌برند.

   رمارم با بیان اینکه مشهد و خراسان با بیش از 17 آسیب درگیر است و رتبه اول و یا دوم را داراست، گفت: چنین جایگاهی به هیچ وجه شایسته ما نیست و در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش هر دستگاه و سازمانی باید مشخص شود.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد تاکید کرد: در بحث مقابله با آسیب‌های اجتماعی همه باید بهم کمک کنیم و پار کار بیاییم؛ حتی اگر مسئولیت مستقیمی در این حوزه نداریم.
    

   تعداد بازدید: 90
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2478    بازدید کنندگان دیروز: 3538    کل بازدید ها : 6,045,502
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد