• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 84
   کد: 198604
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهد در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل شهرسازی شهرداری:

   شفاف‌سازی، راه اصلی مبارزه با فساد است

   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهد گفت: موضوع شفافیت در حوزه شهرسازی بسیار حائز اهمیت بوده و در این زمینه اقدامات خوبی از سوی شورای اسلامی شهر مشهد صورت گرفته و شهرداری نیز با سامانه فاش آن را به صورت جد ادامه داده است.
   شفاف‌سازی، راه اصلی مبارزه با فساد است

   به گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدهادی مهدی نیا، در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل شهرسازی شهرداری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای شیرازی و خانم عرب احمدی، اظهارکرد: کمیسیون شهرسازی از ابتدای امر چند هدف بزرگ را مدنظر خود قرار داده است که در این زمینه همکاری همه جانبه شهردار مشهد و معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد را به عنوان بازوهای اجرایی می‌طلبد.
   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد، افزود: در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد نیز برخی اقدامات از جمله کوتاه کردن زمان‌ فرآیندها، حذف کردن ضوابط اضافه و ساده سازی فرآیندها بر مردم باید اجرایی شود.
   مهدی‌نیا گفت: موضوع شفافیت در حوزه شهرسازی بسیار حائز اهمیت بوده و در این زمینه مصوبات مناسبی از سوی شورای اسلامی شهر مشهد تصویب شده و شهرداری نیز با سامانه فاش آن را کامل خواهد نمود .
   وی با بیان اینکه راه اصلی مبارزه با فساد، ایجاد شفاف سازی است، اضافه کرد: باید این امر را همواره و در تمامی مراحل اولویت خود قرار دهیم. 

   کلید واژه ها: شفافیت - شورای شهر - مشهد -
   تعداد بازدید: 84
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2486    بازدید کنندگان دیروز: 3538    کل بازدید ها : 6,045,510
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد