• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 31
   کد: 197588
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری در بازدید از روابط عمومی شورای شهر مشهد:

   روابط عمومی شورا پل ارتباطی خوبی بین شهروندان و اعضای شورا ایجاد کرده است

   معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: : پل ارتباطی خوبی بین اعضای شورای شهر و شهروندان توسط این مجموعه ایجاد شده و به خوبی تصمیمات شورای شهر و فعالیت‌های اجرایی شهرداری منعکس می‌شود.
   روابط عمومی شورا پل ارتباطی خوبی بین شهروندان و اعضای شورا ایجاد کرده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، خلیل ا... کاظمی، معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد به مناسبت 27 اردیبهشت‌ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، از روابط عمومی شورای شهر مشهد بازدید و با کارکنان این مجموعه گفتگو کرد.
   کاظمی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه روابط‌عمومی‌ها نقش و جایگاه مهم و تاثیرگذاری در عرصه اطلاع‌رسانی دارند، اظهارکرد: روابط‌عمومی‌های شورای شهر و شهرداری میتوانند پل ارتباطی خوب و مناسبی بین زائر و مسافر و شهروندان با مدیران اجرایی باشند.
   وی گفت: سهم زیادی از تنگناهای مدیران اجرایی را شهروندان نمی‌دانند و از سوی دیگر مدیران نیز نسبت به نیازها و پیشنهادات و انتقادات شهروندان اشراف کاملی ممکن است نداشته باشند و لذا نقش روابط عمومی در این حوزه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه شورای شهر ارتباط بیشتر و عمیق‌تری با شهروندان دارد و پیوسته در تعامل با یکدیگرند، افزود: شهروندان در سطح محلات و مناطق نیازهایی دارند که روابط عمومی شورا به این موضوع نگاه ویژه‌ای داشته و ارتباط خوبی با شهروندان در سطح مناطق و شهر برقرار کرده است.
   کاظمی در پایان با بیان اینکه عملکرد روابط عمومی شورای شهر مشهد با توجه به تعداد نیروها و منابع مالی و ... قابل توجه و شایان تقدیر است، گفت: پل ارتباطی خوبی بین اعضای شورای شهر و شهروندان توسط این مجموعه ایجاد شده و به خوبی تصمیمات شورای شهر و فعالیت‌های اجرایی شهرداری منعکس می‌شود. 

   کلید واژه ها: روابط عمومی - شورای شهر - مشهد -
   تعداد بازدید: 31
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 967    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,302,077
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد