• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 80
   کد: 197587
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای شهر مشهد در بازدید از روابط عمومی:

   روابط عمومی در سیستم‌های پارلمانی، سخت‌ترین نوع روابط عمومی است

   رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای شهر مشهد گفت: کار و مسئولیت روابط عمومی در سیستم‌های پارلمانی به مراتب سخت‌تر از سایر روابط عمومی‌هاست چراکه باید با عملکرد خود رضایت طیف کاملی را جلب کنند و انتظارات همه آنها را برآورده نمایند.
   روابط عمومی در سیستم‌های پارلمانی، سخت‌ترین نوع روابط عمومی است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدمسعود ریاضی، به مناسبت 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، از روابط عمومی شورای شهر مشهد بازدید کرد.

   ریاضی در این بازدید با بیان اینکه اقدامات و عملکرد هر دستگاه و نهادی توسط روابط عمومی آن مجموعه منعکس می‌شود و عموم مردم از آن آگاهی می‌یابند، اظهارکرد: بر همین اساس است که روابط عمومی را پل ارتباطی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی با مردم می‌دانند و از این بابت از جایگاه بالایی برخوردار بوده و مسئولیت دشواری را عهده دار است.

   وی با اشاره به روابط عمومی شورای شهر مشهد، گفت: کار و مسئولیت روابط عمومی در سیستم‌های پارلمانی به مراتب سخت‌تر از سایر روابط عمومی‌هاست چراکه باید با عملکرد خود رضایت طیف کاملی را جلب کنند و انتظارات همه آنها را برآورده نمایند؛ بنابراین کار در روابط عمومی شورا بسیار سنگین بوده و باید زحمات زیادی را متحمل شد.

   ریاضی خاطرنشان کرد: عملکرد روابط عمومی شورای شهر مشهد در مقایسه با روزهای نخست بهتر شده و تجربیات بیشتری کسب کرده‌اند؛ امیدواریم این روند رو به رشد ادامه‌ یابد.

   رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای شهر مشهد افزود: در دنیا مدرن امروزی و با توجه به رشد شبکه های مجازی، پیام‌ها و اخبار را باید در ثانیه‌ها و پیام‌های کوتاه پوشش داد؛ پس باید مختصر و مفید اخبار بازنشر داد و این مهم نیازمند خلاقیت و نوآوری است که امیدواریم هرروز شاهد پررنگتر شدن این نوآوری‌ها باشیم.

   تعداد بازدید: 80
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1953    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,832
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد