• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 132
   کد: 197453
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد در بازدید از روابط عمومی شورا به مناسبت روز روابط عمومی:

   پاسخگویی به موقع به نیازهای شهروندان، مورد توجه روابط‌عمومی‌ شورای شهر و شهرداری قرار گیرد

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهدمقدس گفت: روابط عمومی شورای شهر و شهرداری باید همیشه به روز باشند و نیازهای شهروندان را به موقع ارزیابی و پاسخگویی کنند؛ در چنین شرایطی بدون شک عملکرد بهتر هم خواهد شد.
   پاسخگویی به موقع به نیازهای شهروندان، مورد توجه روابط‌عمومی‌ شورای شهر و شهرداری قرار گیرد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدمحسن حسینی پویا، به مناسبت 27 اردیبهشت‌ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از روابط عمومی شورای شهر مشهد بازدید کرد و این روز را تبریک گفت.

   حسینی‌پویا در حاشیه این بازدید با بیان اینکه روابط عمومی در کنار دریافت نظرات و دیدگاه‌های مختلف مردم، مسئولیت اطلاع‌رسانی و بازنشر و انعکاس اقدامات و خدمات آن مجموعه را هم عهده‌دار است، اظهارکرد: زمانی که این دو موضوع به درستی انجام شوند، بهترین خروجی و نتیجه مطلوب را شاهد خواهیم بود.

   وی با تاکید بر لزوم ایجاد ارتباط پیوسته میان روابط عمومی و شهروندان، گفت: روابط عمومی شورای شهر و شهرداری باید همیشه به روز باشند و نیازهای شهروندان را به موقع ارزیابی و پاسخگویی کنند؛ در چنین شرایطی بدون شک عملکرد بهتر هم خواهد شد.

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: روابط عمومی، یک علم است و میتواند علاوه‌بر انتشار اخبار و استفاده از سامانه‌های مجازی، به روش های دیگر هم روی بیاورد و فعالیت خود را تعمیم ببخشد.

   حسینی‌پویا در ادامه صحبت‌های خود به عملکرد روابط عمومی شورای شهر مشهد اشاره کرد و افزود: روابط عمومی در انعکاس اقدامات و سیاست‌گذاری‌های شورای شهر عملکرد خوبی داشته و قابل تقدیر است؛ امیدواریم این روند رو به رشد، استمرار یابد.

   تعداد بازدید: 132
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2005    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,884
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد