• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 34
   کد: 197424
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در بازدید از روابط عمومی شورای شهر مشهد:

   روابط عمومی شورای شهر، زبان گویای مردم برای نمایندگان آنهاست

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: روابط عمومی شورای شهر، نسبت به سایر روابط‌عمومی‌های مدیریت شهری، از حساسیت بیشتری برخوردار است چراکه از یکسو زبان گویای مردم برای نمایندگان آنهاست و از طرف دیگر باید در ارتباط با مدیریت شهری باشد.
   روابط عمومی شورای شهر، زبان گویای مردم برای نمایندگان آنهاست

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی یعقوبی به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت‌ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، از روابط عمومی شورای شهر مشهد بازدید کرد و این روز را تبریک گفت.

   وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه روابط عمومی‌‌های شورای شهر و شهرداری نقش بسزایی در ایجاد ارتباطی دوسویه بین عموم مردم و مدیریت شهری دارند، اظهارکرد: در این بین، روابط عمومی شورای شهر از حساسیت بیشتری برخوردار است چراکه از یکسو زبان گویای مردم برای نمایندگان آنها هستند و از طرف دیگر باید در ارتباط با مدیریت شهری باشد.

   یعقوبی با تاکید بر لزوم ارتباط تنگاتنگ بین مدیران شهری و روابط‌عمومی‌ها، گفت: این ارتباط موجب اطلاع‌رسانی کامل‌تر و بهتر اقدامات و عملکرد حوزه‌های مختلف به شهروندان می‌شود.

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: همانگونه که انتظار داریم روابط عمومی در کنار شورای شهر و شهرداری باشد و عملکردها را انعکاس دهد، از سوی دیگر باید درخواست‌های مردمی و مطالبات و انتقادات و پیشنهادات شهروندان را هم به ما منتقل کنند.

   یعقوبی افزود: آمادگی پاسخگویی به تمام این موارد را داریم و انتقادات و پیشنهادات سازنده را هم پس از بررسی در جلسات کارشناسی، اجرایی می‌کنیم.

   تعداد بازدید: 34
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2033    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,912
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد