• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 52
   کد: 197014
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
   معاون اجتماعی و امور مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در جلسه مشترک با گروه مردمی بانوان مطالبه‌گر:

   در سال 99، 8 میلیاردتومان اعتبار برای ساماندهی معتادان متجاهر درنظر گرفته شده است

   معاون اجتماعی و امور مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: در سال 99 اعتباری در حدود 8 میلیارد تومان برای خانه‌های سبز و خدمات‌دهی به کارتن‌خواب‌ها و کمک به بهزیستی درنظر گرفته شده است که این اعتبارات همگی از محل درآمدهای شهرداری است و نهادهای دولتی و ملی نیز باید پای کار بیایند.
   در سال 99، 8 میلیاردتومان اعتبار برای ساماندهی معتادان متجاهر درنظر گرفته شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رضا دانایی، معاون اجتماعی و امور مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در جلسه مشترک رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد با گروه مردمی بانوان مطالبه‌گر با بیان اینکه گرمخانه‌های شهرداری برای فضای عادی درنظر گرفته شده است، اظهارکرد: ولی با این وجود، پس از شریط کرونا تصمیم سختی گرفتیم و خانه‌های سبز را برای قرنطینه مددجویان آماده کردیم.

   دانایی با تاکید بر اینکه موضوع کارتن‌خواب‌ها باید به شکل تفکیک شده، بررسی و مورد کار کارشناسی قرار گیرد، گفت: در مواجه با کارتن‌خواب‌ها با چند دسته مواجهیم؛ معتادان متجاهر با وضعیت حاد اعتیادی که باید در کمپ نگهداری شوند، بی‌خانمان های غیرمعتاد که سرپناهی ندارند، دورخواب ها و بیرون‌خواب‌ها که خانه و مسکن دارند ولی بخاطر شرایط خانوادگی و ... دچار چنین وضعیتی شده‌اند.

   وی در ادامه افزود: مواجه با هرکدام از این افراد و گروه‌ها نیازمند استراتژی و شیوه متفاوت خود است.

   معاون اجتماعی و امور مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با بیان اینکه در سال 99 اعتباری در حدود 8 میلیارد تومان برای خانه‌های سبز و خدمات‌دهی به کارتن‌خواب‌ها و کمک به بهزیستی درنظر گرفته شده است، گفت: این اعتبارات همگی از محل درآمدهای شهرداری است و نهادهای دولتی و ملی نیز باید پای کار بیایند.

   تعداد بازدید: 52
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1810    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,689
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد