• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 53
   کد: 197013
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
   شهردار منطقه 2 شهرداری مشهد در جلسه مشترک با گروه مردمی بانوان مطالبه‌گر خبرداد؛

   بودجه 40 میلیاردتومانی شهرداری برای ساماندهی کال اسماعیل آباد

   شهردار منطقه 2 شهرداری مشهد گفت: نگهداری و تصرف و رفع تصرف کال بعهده شهرداری نیست ولی مدیریت شهری مشهد در این دوره با پیش بینی اعتبار 20 میلیاردتومانی به این موضوع وارد شد؛ البته به ثمر نشستن این حرکت حدود 35 تا 40 میلیاردتومان هزینه خواهد داشت.
   بودجه 40 میلیاردتومانی شهرداری برای ساماندهی کال اسماعیل آباد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، جلال قربانی، شهردار منطقه 2 شهرداری در جلسه مشترک رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد با گروه مردمی بانوان مطالبه‌گر، با بیان اینکه بخشی از کارتن‌خواب‌های شهر در منطقه 2 حضور دارند، اظهارکرد: طی 2 تا 3 سال گذشته طرح تفصیلی اسماعیل‌آباد به شکل منفک طرح تفصیلی کل محدوده را از کمیسیون ماده 5 گرفته‌ایم و استانداری هم آن در سال 97 ابلاغ کرده است.

   وی در ادامه با اشاره به فعالیت شرکت سرمایه‌گذاری نوید در منطقه 2 گفت: جلسات مستمری با این شرکت برگزار کردیم؛ قراردادی در سال 92 و 93 توسط شهرداری با شرکت نوید منعقد شده ولی این قراردادها مجوز لازم را نداشتند و اعتباری هم برای آنها پیش‌بینی نشده بود.

   قربانی با بیان اینکه اعتبار لازم به صورت لایحه‌ای در شورا در حال بررسی است و امیدواریم با تصویب آن بتوان مطالبات شرکت را پرداخت کرد، افزود: پس از این اقدام، خیابان 35 متری بازگشایی می‌شود؛ علیرغم قوانین بالادستی شهرداری متعهد شده که خیابان‌های بالای 20 متر را احداث کند.

   شهردار منطقه 2 در ادامه با اشاره به کال اسماعیل آباد، تصریح کرد: نگهداری و تصرف و رفع تصرف کال بعهده شهرداری نیست ولی مدیریت شهری مشهد در این دوره با پیش بینی اعتبار 20 میلیاردتومانی به این موضوع وارد شد؛ البته به ثمر نشستن این حرکت حدود 35 تا 40 میلیاردتومان هزینه خواهد داشت.

   قربانی گفت: برای تصرف کال، کمیته‌ای در ستاد تدبیر استان شکل گرفته و مصوبه لازم را اخذ کرده تا در آینده از سوی دستگاه‌های نظارتی برای شهرداری مشکلی ایجاد نشود؛ چراکه وظیفه‌ای قانونی در این زمینه نداشته‌ایم و براساس دغدغه‎‌مندی به آن ورود کرده‌ایم.

   وی در پایان با بیان اینکه 123 واحد در کال شناسایی شده است، اظهارکرد: اکنون عزم و خرد جمعی پای کار آمده و از محل اعتبارات سال 99 9 واحد را تا روز 5 شنبه رفع تصرف می‌کنیم و حتی در قبال آن معوض هم به ساکنین داده می‌شود.

    

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2066    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,945
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد