• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 101
   کد: 196926
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد:

   عملیات عمرانی پروژه پردیس تئاتر شهر ظرف چند روز آینده مجدد آغاز می‌شود

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس گفت: به موجب توافق‌نامه منعقد شده بین آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد، عملیات عمرانی احداث پروژه پردیس تئاتر شهر ظرف چند روز آینده مجدد آغاز می‌شود و امیدوارم اردیبهشت 1400 هم شاهد بهره‌برداری از فاز اول آن باشیم.
   عملیات عمرانی پروژه پردیس تئاتر شهر ظرف چندروز آینده مجدد آغاز می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی درخصوص آخرین وضعیت پردیس تئاتر شهر مشهد، اظهارکرد: عملیات عمرانی این پروژه در پی اختلافی که بین شهرداری مشهد و آستان قدس رضوی پیش آمده بود، برای مدتی تعطیل شد.

   وی با بیان اینکه همین تعطیلی سبب شد که در برنامه زمان‌بندی تاخیر بوجود آید، گفت: خوشبختانه در تاریخ 4 اردیبهشت‌ماه، توافقی بین شهرداری و آستان قدس رضوی منعقد شد و بر اساس آن، عملیات اجرایی و فعالیت عمرانی پردیس تئاتر شهر از سرگرفته می‌شود.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد افزود: تعطیلی پیش آمده موجب عقب‌ماندن پروژه از برنامه‌ زمان‌بندی شد و لذا معاونت عمران و حمل‌ونقل و همچنین سازمان عمران شهرداری باید برآورد زمانی جدیدی را ارائه دهد؛ طی 2 هفته اخیر چندین جلسه در این خصوص برگزار شده و کارهای فنی در حال نهایی شدن است.

   اصولی با بیان اینکه زمان‌بندی نهایی این هفته به تصویب خواهد رسید و در آن نحوه شیفت‌بندی‌ها و سرعت‌بخشی به حجم کارها به منظور تسریع در روند اجرایی و جبران زمان عقب افتاده لحاظ می‌شود، تصریح کرد: عملیات اجرایی و عمرانی احداث پروژه پردیس تئاتر شهر ظرف چند روز آینده مجدد آغاز می‌شود و امیدواریم فاز نخست پروژه در اردیبهشت 1400 به بهره‌برداری برسد.

   تعداد بازدید: 101
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2862    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,972
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد