• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۴
   تعداد بازدید: 79
   کد: 196703
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد:

   از حضور شرکت‌های قوی در پروژه‌ها و حل چالش‌های کلان‌شهر مشهد استقبال می‌کنیم

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر لزوم همکاری همه‌جانبه شرکت‌های بخش خصوصی در پروژه‌های عمرانی و زیرساختی شهر مشهد گفت: مدیریت شهری از حضور شرکت‌های مختلف توانمند برای حل مشکلات و چالش‌های این کلانشهر استقبال کرده و از این حضور حمایت خواهد کرد.
   از حضور شرکت‌های قوی برای پروژه‌ها و حل چالش‌های کلان‌شهر مشهد استقبال می‌کنیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد بتول گندمی در جلسه مذاکره جمعی از اعضای شورای شهر با مدیران شرکت مپنا برای آشنایی با توانمندی‌های این شرکت گفت: شرکت مپنا با حضور در مشهد میتواند منشا اقدامات مثبتی بوده و با ارائه پیشنهادهای فنی و کارشناسی خود سبب رقابت مناسب و ایجاد شرایط مناسب در تصمیم‌گیری دقیق خواهد شد.

   وی افزود: البته در بحث تصمیم‌گیری برای عقد قرارداد درخصوص فاز اول خط ٣ پروژه قطار شهری آیتم‌های متعددی تاثیرگذار هستند که از جمله آنها توان مالی نقدی و غیر نقدی مدیریت شهری، مراودات مالی در حال انجام در پروژه های خط ۲ و تونل های خط ۳ و ۴ و برخی توافقات انجام شده با مجموعه قرارگاه خاتم الانبیا که با بررسی همه موارد باید بهترین تصمیم برای شهر مشهد و شهروندان مشهدی اخذ شود.

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه پروژه قطار شهری و توسعه آن از اولویت‌ها در مدیریت شهری مشهد بوده افزود: در کنار این پروژه عظیم سایر موارد از جمله جمله برقی کردن اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها به جهت کاهش آلودگی هوا و کم کردن آلایندگی‌های زیست محیطی که شورای پنجم همواره بر این امر تاکید داشته و به دنبال تحقق این اهداف بوده است.

   شایان ذکر است، در این نشست روسای کمیسیون‌های عمران و حمل و نقل، شهرسازی و اقتصادی و نمایندگان هیئت رئیسه برای بررسی امکانات و توانمندی‌های شرکت مپنا حضور داشتند. 

   کلید واژه ها: شورای شهر - مشهد - حمل و نقل -
   تعداد بازدید: 79
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1013    بازدید کنندگان دیروز: 2958    کل بازدید ها : 5,552,571
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد