• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 147
   کد: 196211
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس:

   طرح فرهنگسرا مجازی اجرایی می‌شود/ گروه‌های تئاتر با نمایش‌های موضوعی میهمان خانه‌های شهروندان

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس گفت: با توجه به لزوم اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی، اجرای طرح فرهنگسرای مجازی در دستورکار قرار گرفته که براساس آن، شهروندان عزیز می‌توانند با ارسال ویدئو در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیت بدنی در این چالش شرکت کنند.

   طرح فرهنگسرا مجازی اجرایی می‌شود/ گروه‌های تئاتر با نمایش‌های موضوعی میهمان خانه‌های شهروندان

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا سبب شده تا شهروندان بخاطر حفظ سلامت خود و دیگران از حضور در فضاهای عمومی اجتناب کنند، اظهارکرد: از سوی دیگر بنا به تاکیدات دستگاه های بهداشتی و لزوم اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد نیز هرگونه اجرای برنامه‌های جمعی را تعطیل کرده است.

   وی افزود: بخاطر همین حساسیت‌ها، کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد از سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری خواسته تا تدابیر جایگزین لازم را در این خصوص بیاندیشد و روش‌های جایگزین، مدنظر قرار گیرد.

   اصولی با بیان اینکه براساس همین دغدغه‌مندی، اجرای طرح فرهنگسرای مجازی در دستورکار قرار گرفته است، گفت: شهروندان عزیز میتوانند با ارسال ویدئو در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیت بدنی در این چالش شرکت کنند.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: جزئیات این طرح در کمیسیون مطرح شده و پس از اصلاح برخی نکات، وارد فاز اجرایی شده است.

   اصولی در ادامه صحبت‌های خود از انعقاد قرارداد با گروه‌های تئاتر خبرداد و گفت: این گروه‌ها نمایش‌هایی با موضوعات روز اجرا خواهند کرد و ویدئوهای آن منتشر می‌شود.

   وی در ادامه تصریح کرد: سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد سعی کرده تا با توجه به شرایط حاکم انعطاف لازم را داشته باشد و شرایط را به نحوی فراهم آورد که ضمن ایجاد بستری برای مشارکت شهروندان، فضای تفریح، نشاط و شادابی آنها را فراهم آورد و تحرک و پویایی را ایجاد کند.

    

   تعداد بازدید: 147
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2561    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,671
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد