• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 120
   کد: 196113
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری اجرای طرح‌های انضباط ترافیکی:

   تعامل مدیریت شهری و پلیس‌راهور، گامی تاثیرگذار در حل ترافیک شهر است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‎ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: تفاهم‌نامه همکاری منعقدشده بین مدیریت شهری مشهد و فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، گام تاثیرگذاری در جهت حل ترافیک شهر خواهد است.
   تعامل مدیریت شهری و پلیس‌راهور، گامی تاثیرگذار در حل ترافیک شهر است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند با بیان اینکه در راستای ماده 108 برنامه ششم توسعه، پلیس راهور شهرهای با جمعیت بیش از یک میلیون نفر باید تحت فرماندهی شهرداری آن شهر بیایند، اظهارکرد: اواخر سال 96، سازوکار اجرایی این ماده به تصویب اعضای شورای شهر مشهد رسید ولی متاسفانه به دلیل عدم همراهی فرمانده نیروی انتظامی وقت استان، این مهم محقق نشد.

   بهاروند در ادامه ضمن تقدیر از «سردار محمدکاظم تقوی»، فرمانده محترم انتظامی استان خراسان رضوی، گفت: در این دوره شاهد همکاری بسیار خوبی بین مدیریت شهری مشهد و فرماندهی انتظامی استان هستیم و تعاملات سازنده‌ای شکل گرفته است.

   وی همچنین با اشاره به مجوز اخیر اعضای شورای شهر مشهد در جلسه علنی برای انعقاد تفاهمنامه همکاری شهرداری با پلیس راهنمایی و رانندگی و فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی، اظهارکرد: این مجوز به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ نظم و انضباط ترافیکی در بین شهروندان، مدیریت و راهبری بهینه ترافیک معابر سطح شهر، کاهش حجم و شدن آن و نیز تسهیل و کمک به حضور به موقع پلیس راهنمایی و رانندگی در مواقع ضروری و حساس به شهرداری داده شد.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: براساس مصوبه شورای شهر، روز گذشته تفاهم نامه همکاری مشترک اجرای طرح های انضباط ترافیکی میان شهرداری مشهد و فرماندهی انتظامی خراسان رضوی به امضا رسید.

   بهاروند تصریح کرد: ترافیک شهرها به تعامل پلیس راهور و مجموعه مدیریت شهری، بویژه سازمان حمل‌ونقل و ترافیک گره خورده و اگر این دو حوزه با یکدیگر هماهنگ باشند، میتوان گام‌های تاثیرگذاری در جهت رفع مشکل ترافیک و تسهیل رفت‌وآمدهای شهری برداشت.

   تعداد بازدید: 120
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1856    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,923
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد