• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 138
   کد: 194898
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   تمدید تعطیلی سرویس‌دهی خطوط قطارشهری و ناوگان اتوبوسرانی/ زمان از سرگیری ارائه خدمات متعاقبا به اطلاع شهروندان خواهد رسید

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: نظر به تداوم شرایط اضطراری و وضعیت قرمز در شهر مشهد ناشی از شیوع ویروس کرونا، تعطیلی و تعلیق سرویس‌دهی ناوگان حمل‌ونقل عمومی تمدید شد.
   تمدید تعطیلی سرویس‌دهی خطوط قطارشهری و ناوگان اتوبوسرانی/ زمان از سرگیری ارائه خدمات متعاقبا به اطلاع شهروندان خواهد رسید

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند با بیان اینکه شورای شهر مشهد در آخرین جلسه علنی خود در سال گذشته، فعالیت و سرویس‌دهی ناوگان حمل‎‌ونقل عمومی اعم از قطارشهری و اتوبوسرانی را تا 5 فروردین تعطیل کرد، گفت: در همین جلسه، اختیار تمدید این تعطیلی پس از تاریخ مذکور به شهردار محترم واگذار شد تا براساس شرایط تصمیم مقتضی اتخاذ گردد.

   وی افزود: نظر به تداوم شرایط اضطراری و وضعیت قرمز در شهر مشهد ناشی از شیوع ویروس کرونا، شهردار ضمن مشورت با استاندار خراسان رضوی، تصمیم به تمدید این تعطیلی گرفتند و سرویس‌دهی ناوگان تا اطلاع‌ثانوی تطعیل خواهد بود.

   بهاروند در پایان اظهارکرد: زمان ادامه فعالیت و از سر گرفته شدن فعالیت و سرویس‌دهی خطوط قطارشهری و اتوبوسرانی متعاقبا به اطلاع عموم شهروندان عزیز خواهد رسید.

   تعداد بازدید: 138
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 296    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,457
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد