• دوشنبه،20 اردیبهشت 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 33
   کد: 193239
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
   معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی:

   دغدغه‌مندی شورای پنجم نسبت به سلامت روحی و جسمی دانش‌آموزان قابل تقدیر است/ خودآگاهی و خودکنترلی، مهمترین حوزه‌ها در زمینه کاهش آسیب‌ها اجتماعی

   معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت: در حوزه‌هایی چون خودآگاهی و خودکنترلی، راهکارهای کاهش خشم، جرات‌مندی، نشاط، ارتقاء عزت نفس و ... نیازمند توجه ویژه هستیم تا بتوان گام های اثرگذاری در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در بین دانش‌آموزان برداشت.
   دغدغه‌مندی شورای پنجم نسبت به سلامت روحی و جسمی دانش‌آموزان قابل تقدیر است/ خودآگاهی و خودکنترلی، مهمترین حوزه‌ها در زمینه کاهش آسیب‌ها اجتماعی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علیرضا مالک اشرفی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی در نشست مشترکی که با رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد و جمعی از مدیران سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری برگزار شد، ضمن تقدیر از برگزاری این جلسه و دغدغه‌مندی شورای شهر درخصوص امور دانش‌آموزان، اظهارکرد: اداره کل فعالیت‌های مختلفی در حوزه آسیب‌های اجتماعی شروع کرده و آنها را براساس اطلس پایش سلامت اجتماعی استان پیش ‌می‌برد.

   وی در ادامه گفت: در حوزه‌هایی چون خودآگاهی و خودکنترلی، راهکارهای کاهش خشم، جرات‌مندی، نشاط، ارتقاء عزت نفس و ... نیازمند توجه ویژه هستیم تا بتوان گام های اثرگذاری در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در بین دانش‌آموزان برداشت.

   مالک‌اشرفی از برگزاری آزمون‌های سلامت روان و جمع‌بندی اختلالات روانی استان سخن گفت و افزود: مراکز مشاوره و تجمیع این گزارش‌ها از رفتارهای پرخاطره نواحی مختلف مشهد و تبادکان نیز مشغول فعالیت و ارائه خدمات هستند.

   تعداد بازدید: 33
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 778    بازدید کنندگان دیروز: 4697    کل بازدید ها : 6,531,179
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد