• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 42
   کد: 192958
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶

   پیام شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن

   شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در پیامی فرارسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و مادر را به تمام مهربانوان مشهدی تبریک گفت.

   پیام شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، در متن این پیام آمده است:

   میلاد دخت پاک نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه طاهره(س)، عیدی مادرانه برای پاسداشت مقام تمامی زنانی است که از دامان آن‌ها مردان زیادی به معراج رفته‌اند.

   مادران و زنان این سرزمین با تاسی از بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) با پاکدامنی و عفت خود، نمونه‌ای متجلی از یک زن اصیل و انسان‌ساز هستند و در کانون زندگی خود همچون خورشیدی برای پشتگرمی همسر و فرزند می‌درخشند.

   شکوه حضور زنان در جامعه و نقش آفرینی مادران و زنان این سرزمین که نیمی از جمعیت کشور را شامل می‌شوند، در برهه‌های مختلف پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، خود گویای جایگاه والای آنها در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها برای جامعه‌ای پویا و اثرگذار است.

   شورای اسلامی شهر مشهد در پنجمین دوره کاری خود نیز نگاهی والا و جامع به نقش بانوان، دختران و مادران شهر امید و زندگی داشته و مصوبات مختلفی را برای حضور فعالانه و امیدبخش آنها در جامعه به ویژه در حوزه‌های ورزشی و اجتماعی رقم زده است.

   شورای پنجم ضمن تبریک فرارسیدن میلاد بانوی خورشید، حضرت فاطمه زهرا(س) به زنان و مادران مشهدی، تمام سعی و اهتمام خود را تا پایان این دوره مدیریت شهری به کار می‌گیرد تا شهر برای حضور فعالانه این قشر بیش از پیش فراهم شود و از این رهگذر رخدادهای موثری در پیکره شهری به وقوع بپیوندد.

    

   تعداد بازدید: 42
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1906    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,459,909
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد