• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 125
   کد: 192931
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در بازدید از محله سیس‌آباد:

   تغییر جلوه‌های سکونتگاهی محلات سیس‌آباد و پورسینا/ روزبازارها به منظور عرضه تولیدات خانگی ایجاد می‌شود

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: عرضه مناسب‌ تولیدات خانگی نیازمند ایجاد بازارهای محلی هفتگی و روزانه است زیرا موجب بهبود و کمک به اقتصاد خانوار می‌‌شود که به همین منظور در برخی از محلات ایجاد خواهد شد.
   تغییر جلوه‌های سکونتگاهی محلات سیس‌آباد و پورسینا/ روزبازارها به منظور عرضه تولیدات خانگی ایجاد می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی صبح امروز با حضور در محله سیس‌آباد از روند اجرای طرح پویش رنگ‌ها و همچنین نمایشگاه همت و کار که در محل دفتر تسهیلگری محله برپا شده است، بازدید کرد.

   فیضی در پایان این بازدید با اشاره به پویش رنگ‌ها که توسط دانشجویان و دانش‌آموختگان مقاطع مختلف تحصیلی در حال اجراست، اظهارکرد: قدردان تلاش‌ها و زحمات تمامی این افراد هستیم که به شکل داوطلبانه قدم در این عرصه نهاده‌اند؛ اقدامی که نقش بسزایی در جان‌بخشی به فضای عمومی و بازپیرایی محله دارد و موجب درهم‌تنیدگی اجتماعی می‌شود.

   وی افزود: بسیار خرسندیم که براساس گفته مجری طرح، این اقدام خودجوش مردمی در محله پورسینا نیز اجرایی خواهد شد و جلوه‌های سکونتگاهی تغییر پیدا می‌کند.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: امیدواریم از اقدامات صورت گرفته مستندسازی شود و اقدام قابل دفاعی باشد تا با کمک و حمایت مدیریت شهری در سایر محلات نیز تسری یابد.

   فیضی در ادامه صحبت‌های خود به تشریح بازدید خود از نمایشگاه «همت و کار» پرداخت و تصریح کرد: نمایشگاه خوبی در محل دفتر تسهیلگری محله سیس‌آباد برپا شده که در آن ماحصل تولیدات مشاغل خانگی زنان خانه‌دار محله به نمایش درآمده است.

   وی گفت: عرضه مناسب‌تر این محصولات نیازمند ایجاد بازارهای محلی هفتگی و روزانه است زیرا موجب بهبود و کمک به اقتصاد خانوار می‌‌شود.

   فیضی خاطرنشان کرد: به همین منظور ایستگاه‌هایی برای فروش محصولات در محله سیس‌آباد ایجاد می‌شود و به سایر مناطق نیز تسری می‎‌تواند تسری یابد.

   تعداد بازدید: 125
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 496    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,657
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد