• دوشنبه،20 اردیبهشت 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 120
   کد: 192875
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   اولویت اعضای شورای شهر مشهد، تداوم حضور «کلایی» به‌عنوان شهردار است

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس درخصوص جلسه مشترک اعضای شورا و شهردار درخصوص ثبت‌نام وی برای تصدی سمت ریاست فدراسیون فوتبال، گفت: با توجه به مسائل پایان سال و امورات مختلف شهرداری، اولویت اعضای شورای شهر مبنی بر تداوم حضور «کلایی» به‌عنوان شهردار و خدمت‌رسانی به مجاورین و زائران رضوی مورد تاکید قرار گرفت.
   اولویت اعضای شورای شهر مشهد، تداوم حضور «کلایی» به‌عنوان شهردار است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری با اشاره به برگزاری جلسه مشترک اعضای شورای شهر مشهد با شهردار درخصوص ثبت‌نام وی برای تصدی سمت ریاست فدراسیون فوتبال، اظهارکرد: در ابتدا از زحمات و تلاش‌های مستمر، شبانه‌روزی و مجدانه‌ای که آقای کلایی تاکنون داشته‌ است، کمال تقدیر و تشکر را داریم که ثمره آن، ارائه خدماتی ماندگار برای شهر مشهد و شهروندان و زائران رضوی بوده است.

   حیدری افزود: در این جلسه شهردار دلایل خود برای ثبت نام در فدراسیون فوتبال را به استماع اعضای شورای شهر رساند و توضیحاتی را ارائه داد.

   وی با بیان اینکه کلایی در این جلسه لزوم هماهنگی با اعضای شورای شهر پیش از ثبت‌نام را پذیرفت، تصریح کرد: بنابر توضیحات ارائه شده، اولویت اعضای شورای شهر مبنی بر حضور ایشان به‌عنوان شهردار و خدمت‌رسانی به مجاورین و زائران امام‌رضا(ع) مورد تاکید قرار گرفت.

   رئیس شورای شهر مشهد گفت: با توجه به مسائل پایان سال شهرداری از حیث بودجه، پرداخت‌های آخر سال، تهاتر بدهی‌های بانکی و مطالبات از دولت و آمادگی شهر برای استقبال از زائران، شورای شهر مشهد در پایان اسفندماه 98 درخصوص این موضوع اتخاذ تصمیم خواهد کرد؛ تا آن موقع، شهردار باقوت به کار خود ادامه می‌دهد و براساس توضیحات ارائه شده، اولویت کاری خود را خدمت به مشهد و ایجاد بهترین شرایط برای زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی می‌داند.
    

   تعداد بازدید: 120
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 404    بازدید کنندگان دیروز: 4697    کل بازدید ها : 6,530,805
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد