• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 74
   کد: 192423
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در مراسم آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح مصلی:

   گره 20 ساله شهر مشهد باز می‌شود/ عدالت اجتماعی، محوری‌ترین شعار شورای پنجم

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخودار شورای شهر مشهدمقدس گفت: ساخت تقاطع غیرهمسطح مصلی یکی از خواسته‌های مکرر شهروندان بود؛ پروژه‌ای که 20 سال اجرایی نشد ولی بواسطه عزم شورای پنجم شهر مشهد و مدیریت شهری این دوره، پس از انجام مطالعات و رفع و رجوع امور طرح‌های جامع و تفصیلی، شاهد آغاز عملیات اجرایی آن هستیم.
   گره 20 ساله شهر مشهد باز می‌شود/ عدالت اجتماعی، محوری‌ترین شعار شورای پنجم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در مراسم آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح مصلی که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی، فرماندار مشهدمقدس و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، اظهارکرد: این پروژه یکی از آرزوهای دیرین پهنه‌‎های شرقی شهر مشهد بوده که در سایه تعامل و همدلی و هم‌افزایی و با حمایت‌های شورای شهر و تلاش شهرداری، در بهار چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی شاهد تحقق آن هستیم.

   وی با اشاره به نشست‌های مردمی و محله‌گردی‌های مختلفی که با ساکنان شهرک‌های این محدوده داشته است، گفت: ساخت تقاطع غیرهمسطح مصلی یکی از خواسته‌های مکرر شهروندان در این جلسات بود؛ پروژه‌ای که 20 سال روی زمین مانده بود ولی بواسطه عزم شورای پنجم شهر مشهد و مدیریت شهری این دوره، پس از انجام مطالعات و رفع و رجوع امور طرح‌های جامع و تفصیلی، عملیات اجرایی آن آغاز شد.

   فیضی در ادامه با بیان اینکه شورای پنجم و مدیریت شهری برآمده از آن در گام نخست بدنبال توزیع عادلانه زیرساخت‌های شهری در مناطق مختلف شهری است، افزود: عدالت اجتماعی، محوری‌ترین شعار شورای پنجم است و افتخار می‌کنیم که در این راستا اقدامات ارزنده‌ای صورت گرفته است.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شهر مشهدمقدس تصریح کرد: پروژه‌های مختلفی هم به منظور توسعه زیرساخت‌ها و دسترسی‌های شرقی و غربی شهر انجام شده که از جمله آنها میتوان به پروژه 75 متری مفتح شرقی، بلوار 45 متری محمدآباد به طرق و ... اشاره کرد.

   فیضی با تاکید بر اینکه تمامی این اقدامات با هدف توسعه متوازن تمامی پهنه های شهری انجام شده است، گفت: تا به این لحظه بیش از 600 ساعت در مساجد حاشیه شهر و در میان مردم حضور داشته‌ایم و در تعامل مستقیم و گفتگوی رو در رو با شهروندان نیازها و مسائل آنها را احصا کرده‌ایم.

   وی در پایان افزود: شورای پنجم شهر مشهد برای خدمت به مناطق کم‌برخوردار شهر عزم جدی دارد و اهل شعار نیستیم؛ مدیریت شهری در این دوره نشان داده خود را خادم مردم می‌داند و به این خدمت افتخار می‌کنیم.

   تعداد بازدید: 74
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2461    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,785
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد