• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۱
   تعداد بازدید: 62
   کد: 192334
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد آیین افتتاحیه دفاتر تسهیلگری منطقه ثامن:

   دوران کوچ دادن مردم و روش های بولدوزری به اتمام رسیده است

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد گفت: دوران کوچ دادن مردم و روش های بولدوزری در محلات به اتمام رسیده است.
   دوران کوچ دادن مردم و روش های بولدوزری به اتمام رسیده است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، رمضانعلی فیضی در آیین افتتاحیه دفاتر تسهیلگری محله های کشمیری ها و تپل محله در منطقه ثامن اظهارکرد: پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد و به ویژه کمیسیون های اقتصادی و مناطق پیرامونی و کم برخوردار در زمان آغاز به کار با خلا بزرگی در ارتباط گیری محلات و شهروندن ساکن آن با مدیریت شهری مواجه بود.

   وی با بیان این که منطقه ثامن مشهد از حیث جایگاه و نقش آفرینی شهری باید جایگاه اول جمعیتی و حضور خانواده ها را می داشت، ادامه داد: متاسفانه نگاه مسئولان به بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی و رویه های انجام شده در این حوزه به ویژه در بخش کالبدی و توسعه ای، باعث شد که آمایش نامتوازن جمعیتی و منطقه ای را در این محدوده شاهد باشیم.

   رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به تدوین اساس نامه دفاتر تسهیل گری و نقش آفرینی این دفاتر در مقوله بازآفرینی شهری متذکرشد: امیدواریم با جلب مشارکت مردم بتوانیم به دو موضوع سرزمین و مردم سرزمین در امر بازآفرینی توجه ویژه ای داشته و اقدامات مثمر ثمری را در این زمینه انجام دهیم.

   وی با بیان این که آمده ایم تا برای محلات هدف بازآفرینی، با مردم، میان مردم و برای مردم برنامه ریزی مشترک داشته باشیم، اضافه کرد: دفاتر تسهیل گری در این زمینه با خط رابط مردم و مدیریت شهری باشند و مطالبات شهروندان را به گوش مدیران شهر برسانند.

   فیضی از تدوین یک بسته حمایتی از سوی کمیسیون های مناطق پیرامونی و کم برخوردار، اقتصادی و برنامه و بودجه برای توسعه اقدامات تسهیل گری خبر داد و بیان کرد: این مصوبه هم انگیزش لازم را در میان شهروندان به وجود خواهد آورد و هم باعث مشارکت آن ها در امر بازآفرینی خواهد شد. 

   تعداد بازدید: 62
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 335    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,496
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد