• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 36
   کد: 192257
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
   عضو کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد:

   نباید 13 منطقه شهری، 13 پاسخ متفاوت داشته باشند

   عضو کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: موضوعات شهری و پاسخگویی به شهروندان باید بر اساس یک مبنا و اساس واحد باشد و نباید 13 منطقه شهری، 13 پاسخ متفاوت به مردم داشته باشند.

   نباید 13 منطقه شهری، 13 پاسخ متفاوت داشته باشند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، حمیدرضا موحدی‌زاده اظهارکرد: یکی از دغدغه‌هایی که درباره مناطقی همچون منطقه 9 که دارای بافت ساختاری متفاوتی است، پیچیدگی‌های موجود در زمینه وحدت رویه در زمینه پاسخگویی به شهروندان است.

   وی با اشاره به تعریف‌هایی که مشاوران مهرازان و تاش در سال‌های گذشته درباره مناطق بر اساس متقضیات زمانی و مکانی انجام داده‌اند، ادامه داد: این موضوعات متناسب با سطح تراکم و در قالب آئین‌های اجرایی ابلاغ شده و شهرداری‌های مناطق موظف به اجرای آن هستند.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد اضافه کرد: در این زمینه نباید طوری باشد که سلایق و علاقه‌های مدیران شهری، مصوبات را به گونه‌ای دیگر تفسیر کند و این موضوع باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان و سازندگان مسکن در نقاط مختلف شهر شود.
   وی رفع تبعیض‌های احتمالی و جلوگیری از پاسخ‌های چندگانه به شهروندان را از دیگر دغدغه‌های اعضای کمیته‌های نظارتی شورای اسلامی شهر مشهد دانست و بیان کرد: در همین راستا قرار بر این شده است تا گزارش کاملی از این گونه تبعیض‌ها که باعث حساسیت شهروندان و ساکنان برخی از مناطق شده است، به دست اعضای شورای شهر برسد.

   موحدی‌زاده متذکر شد: در همین راستا در صورت مشاهده هرگونه تخلف با آن به صورت جدی برخورد خواهیم کرد و همچنین شهرداری را مجاب می‌کنیم که در برابر تبعیض‌های ناخودآگاه براساس ضوابط و مقررات عمل کند.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به شرایط اقتصادی نه چندان مناسب مردم، همراهی و همدلی مسئولان با شهروندان را امری مهم دانست و گفت: در این زمینه باید انعطاف‌پذیری لازم را در چارچوب مقررات و ضوابط با شهروندان داشته باشیم.


    

   تعداد بازدید: 36
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1911    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,459,914
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد