• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 109
   کد: 190068
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
   رئیس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای شهر مشهد در چهارمین نشست شهر ترمیمی:

   نقش سمن‌ها در سیاست‌گذاری‌ها و تصمیمات مدیریت شهری حائز اهمیت است/ مشهد، اولین شهر ترمیمی کشور

   رئیس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای شهر مشهدمقدس گفت: شهر مشهد بعنوان اولین شهر ترمیمی فعالیت خود را آغاز می‌کند و امیدواریم این موضوع به مرور زمان به الگویی برای سایر شهرها تبدیل شود.
   نقش سمن‌ها در سیاست‌گذاری‌ها و تصمیمات مدیریت شهری حائز اهمیت است/ مشهد، اولین شهر ترمیمی کشور

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سید محسن حسینی‌پویا، در چهارمین نشست شهر ترمیمی که با حضور سازمان‎‌های مردم‌نهاد ترمیمی به میزبانی کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد برگزار شد، با بیان اینکه از ابتدای فعالیت شورای پنجم تلاش های بسیاری برای تعامل و ارتباط با سمن‌ها داشته‌ایم، اظهارکرد: خوشبختانه تاکنون در این زمینه موفقیت‌هایی نیز کسب شده ولی کماکان عرصه برای فعالیت وجود دارد.

   وی با بیان اینکه مدیریت شهری مشهد از نظرات سمن‌های مختلف در تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌گذاری‌های خود استفاده می‌کند، گفت: بعنوان مثال در احداث مسیرهای ویژه دوچرخه و حمل‌ونقل پاک جلسات متعددی برگزار کردیم و از دیدگاه‌های آنها استفاده شد.

   رئیس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادها افزود: شهر دوستدار کودک، منشور حقوق شهرنشینی، حوزه کتاب و کتابخوانی و ... دیگر زمینه‌هایی بوده‌اند که با دعوت از سمن‌ها از نظرات و دیدگاه های آنها بهره‌مند شده‌ایم.

   حسینی‌پویا خاطرنشان کرد: جلسه و نشست امروز نیز در تداوم همین جلسات بوده که با موضوع شهر ترمیمی برگزار شد؛ شهر مشهد بعنوان اولین شهر ترمیمی فعالیت خود را آغاز می‌کند و امیدواریم این موضوع به مرور زمان به الگویی برای سایر شهرها تبدیل شود.

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 728    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,372
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد