• دوشنبه،25 شهریور 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 70
   کد: 175646
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و رسانه شورای شهر مشهدمقدس:

   روابط‌عمومی، نقطه اتصال مردم و مسئولین/ اطلاع‌رسانی اقدامات مدیریت شهری به شهروندان نیازمند با جدیت بیشتری پیگیری شود

   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و رسانه شورای شهر مشهدمقدس با تاکید بر لزوم آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی اقدامات و عملکرد شورای شهر و شهرداری به شهروندان، گفت: این موضوع باید با جدیت بیشتری از سوی روابط عمومی‌های مدیریت شهری پیگیری شود چراکه مردم از خیلی اقدامات بی‌اطلاع هستند.
   روابط‌عمومی، نقطه اتصال مردم و مسئولین/ اطلاع‌رسانی اقدامات مدیریت شهری به شهروندان نیازمند با جدیت بیشتری پیگیری شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد: آن‌چنان که از نام این واحد برمی‌آید، روابط عمومی کارکرد و رسالت دوسویه‌ای داشته که میتواند انتقال دهنده اراده و مطالبات مردم به مسئولین دستگاه‌ها باشد و از سوی دیگر، اقدامات و عملکردها و رویه‌ها و انتظارات متقابل دستگاه ها به مردم را منعکس نماید.

   وی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها در جایگاهی ایستاده که نقطه اتصال مردم و مسئولین هستند و نقش مهم و محوری را ایفا می‌کنند، گفت: این مجموعه، یک رسانه زنده و بالنده‌ای است که می‌تواند از یک سو گوش شنوا و امین مردم و از سوی دیگر چشم بینای مسئولین در سطح کلان بر عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود باشد تا سیاست‌ها به درستی اجرایی شوند.

   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و رسانه شورای شهر مشهدمقدس در ادامه صحبت‌های خود به ارزیابی عملکرد 20 ماهه روابط عمومی شورای شهر مشهد در دوره پنجم پرداخت و تصریح کرد: تیم جوانی در این مجموعه مشغول فعالیت هستند و در بازه زمانی مذکور عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته‌اند؛ خوشحالیم که روابط عمومی با گذشت زمان روند روبه رشد خود را در حال طی کردن است و هرروز کامل‌تر و پخته‌نر می‌شود.

   فیضی با تاکید بر لزوم آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی اقدامات و عملکرد شورای شهر و شهرداری به شهروندان، گفت: این موضوع باید با جدیت بیشتری از سوی روابط عمومی‌های مدیریت شهری پیگیری شود چراکه مردم از خیلی اقدامات بی‌اطلاع هستند.
   وی با بیان اینکه روابط عمومی های شورای شهر و شهرداری باید ارتباط نزدیک‌تر و تنگاتنگی بایکدیگر داشته باشند، اظهارکرد: برخی از روش‌ها نیازمند بازخوانی و تجدیدنظر است؛ روابط عمومی‌های شورای شهر، شهرداری و مناطق می‌توانند کارگروه و یا جلسات مشترکی را برگزار و در آن راه‌های فراگیرشدن اطلاع‌رسانی و اثرگذاری بیشتر آنها را پی‌جویی کنند.


   نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و رسانه شورای شهر مشهدمقدس در بخش دیگری ضمن تقدیر از اجرای طرح چهارشنبه‌های پاسخگویی، گفت: پیشنهاد روابط عمومی شورای شهر برای برگزاری این طرح خوب بوده و این ارتباط میان شهروندان با اعضای شورای شهر، به‌عنوان نمایندگان مردم باید بیشتر شود تا ایشان آگاهی بیشتری نسبت به خدمات و هزینه‌های مدیریت شهری یابند.
    

   تعداد بازدید: 70
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4360    بازدید کنندگان دیروز: 4779    کل بازدید ها : 4,435,074
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد