• دوشنبه،25 شهریور 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۱
   تعداد بازدید: 88
   کد: 175463
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد:

   روحیه همبستگی در بین مردم تقویت شود

   عضو کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: امروز باید روحیه همبستگی را در بین مردم تقویت کنیم تا بتوانیم مشکلات و موانع را از پیش روی برداریم.
   روحیه همبستگی در بین مردم تقویت شود

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، حمید رضا موحدی زاده در حاشیه نشست صمیمی ایثار گران که با موضوع «فرهنگ ایثار از منظر اصلاحات»، در محل فرهنگسرای بهشت برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه دوستانه با حضور تعدادی از رزمندگان دوران دفاع مقدس در رابطه با سالروز آزاد سازی خرمشهر در فرهنگ سرای بهشت برگزار شد.

   وی ادامه داد: در این جلسه رزمندگان دور هم گرد آمده و فضای ایثارگری مناسبی شکل دادند، همچنین خاطرات دوران جنگ و نکاتی در خصوص جامعه امروز ما بیان شد.

   عضو کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد مقدس بیان کرد: امروز جامعه ما نیازمند ایثارگری، فرهنگ مقاومت و از خود گذشتگی است تا بتوانیم از سد مشکلات عبور کنیم.

   موحدی زاده تصریح کرد: امروز بعد از گذشت چهل سال از انقلاب باید نقاط قوت و ضعف را شناسایی کنیم و برای ادامه راه و پیمودن راه آینده این نقاط ضعف را بر طرف نماییم.

   وی افزود: در زمان جنگ از جمله چیز هایی که بین مردم هم بستگی به وجود آورد، همین روحیه از خود گذشتگی و ایثار بود و جوانان آن دوره، آمادگی گذشتن از جان خود برای خاک کشورشان را پیدا کرده بودند.

   عضو کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد مقدس عنوان کرد: ما 8 سال در مقابل رژیم بعث جنگیدیم در حالی که تمام قدرت های دنیا آن ها را حمایت می‌کردند ولی بین ما همبستگی بود، همچنین امام در بین جوان ها جاذبه داشت و بر قلب ها حکومت می‌کرد.

   موحدی زاده اضافه کرد: امروز نیز باید همین روحیه را در بین مردم تقویت کنیم تا بتوانیم مشکلات و موانع را از پیش روی برداریم، همچنین باید با فرهنگ ایثار و شهادت و با آینده نگری، اعتدال و تدبیر به سمت جلو گام برداریم.

   وی ادامه داد: منافاتی در صبوری کردن در مشکلات و تفکر برای پیدا کردن راه حل، وجود ندارد و ما باید با استفاده از این موضوعات موانع پیشرفت مملکت را از سر راه برداریم.

   عضو کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: اگر بتوانیم رنج مردم را کاهش دهیم این خود ایثارگری است، همچنین باید در این مسیر فداکاری، به دنبال راهی برای امیدوارتر کردن مردم و توجه به این موضوع که تمام مشکلات در داخل کشور حل می‌شود، باشیم.

   موحدی زاده در خصوص برنامه های شورا شهر مشهد نیز بیان کرد: برای اینکه برنامه های شورا در بحث ایثارگران به صورت منسجم تر شکل گیرد، کمیسیون ویژه ایثارگران را در شورا شهر تشکیل دادیم.

   وی افزود: در این کمیسیون ارتباط خوبی با خانواده ایثارگران داشته ایم و به صورت هفتگی با خانواده شهدا دیدار می‌کنیم، همچنین جلساتی را با ایثارگران شهرداری برگزار کرده ایم. 

   تعداد بازدید: 88
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4284    بازدید کنندگان دیروز: 4779    کل بازدید ها : 4,434,998
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد