• دوشنبه،25 شهریور 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 94
   کد: 175269
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهدمقدس در نشست صمیمی با اهالی رباط طرق:

   صدور سندهای طرق در دست اقدام است

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهدمقدس گفت: صدور سند های طرق در دست اقدام است و رایزنی‌هایی نیز با آستان قدس رضوی در این خصوص صورت گرفته و با استقبال مواجه شده است.
   صدور سندهای طرق در دست اقدام است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، سید محسن حسینی پویا در حاشیه نشست مردمی اعضای کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر و شهردار منطقه 7 با شهروندان این منطقه که پیرامون مشکلات موجود عصر دوشنبه 30 اردیبهشت ماه در منطقه رباط طرق برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه بودجه‌ای که برای مناطق پیرامونی در نظر گرفته شده، مبلغ قابل توجهی است، همچنین این اعتبارات نسبت به سال‌های گذشته نیز از رشد چشمگیری برخوردار بوده است.

   وی افزود: با توجه به این اعتبارات، شرایط مناطق پیرامونی نسبت به یک‌سال گذشته بسیار تغییر کرده و مشکلات به نوعی تلطیف شده‌اند.

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهدمقدس بیان کرد: یکی مسائل مهم در مناطق پیرامونی، مباحث امنیتی است که خوشبختانه در این منطقه این مشکل وجود نداشت و در درخواست‌های مردمی مطرح نشده بود.

   حسینی پویا بیان کرد: یکی از مشکلات این منطقه به دلیل حاشیه‌ای بودن آن، بحث سگ‌های ولگرد است که پیگیری و رفع این موضوع در جلسه امروز در دستور کار قرار گرفت.

   وی تصریح کرد: یکی از مشکلات مناطق پیرامونی، بحث دسترسی آنهاست که در منطقه رباط طرق با اتصال آن به بولوار صبا این مشکل حل خواهد شد.

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهدمقدس عنوان کرد: صدور سندهای طرق در دست اقدام است و رایزنی‌هایی نیز با آستان قدس رضوی در این خصوص صورت گرفته و با استقبال مواجه شده است.

   حسینی پویا ادامه داد: اگر این موضوع حل شود، مشکل مجوزهای شهرداری و پروانه کار نیز برطرف خواهدشد.

   در این نشست مردمی، یک نفر به عنوان نماینده مردم منطقه به ارائه مشکلات پرداخت و در ادامه باوندی، شهردار منطقه 7 مشهد در خصوص اقدامات انجام شده برای این مشکلات توضیحاتی را بیان کرد.

    

   تعداد بازدید: 94
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4298    بازدید کنندگان دیروز: 4779    کل بازدید ها : 4,435,012
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد