•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 127
    کد: 70850
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
    مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد خبر داد:

    بر گزاری نخستین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در تالار شهر

    مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد از بر گزاری نخستین جلسه شورای اسلامی شهر مشهد در سالن جلسات علنی تالار شهر همزمان با سه شنبه 12 خردادماه خبر داد .
     بر گزاری نخستین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در تالار شهر

      به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، وحید برجسته‌نژاد، در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن اعلام این مطلب افزود: سالن جلسات علنی شورای اسلامی شهر واقع در تالار شهر اخیرا توسط معاونت عمرانی استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد مورد بازدید قرار گرفته و کیفیت آن مطلوب و برخوردار از تکنولوژی روز ارزیابی شده است.

    وی با شاره به اینکه سالن جلسات علنی به صورتی طراحی شده که اعضای شورای اسلامی شهر در دو رینگ اصلی میزها مستقر می‌شوند، تصریح کرد: این سالن به سیستم حضور و غیاب کارت و WIFI داخلی شهرداری مشهد متصل است.

    وی در ادامه از تجهیز تمامی میزها، به شبکه برق، کابلHDMI، میکروفون، شبکه، USP، AUDIO ، کابل گرافیک کامپیوتر، بلندگو و سیستم رای گیری اتومات و آنلاین خبرداد. این مسئول در ادامه توضیح داد: رینگ سوم صندلی‌ها به خبرنگاران اختصاص یافته است و صندلی‌های آخر برای ناظران و میهمانان در نظر گرفته شده است.

    بر جسته نژاد با تاکید بر اینکه 125 صندلی تمام ظرفیت نشیمن سالن جلسات علنی شواری شهر است که از بهترین نوع صنایع چوب است برای آن بهره گرفته شده است، بیان داشت:6 دوربین داخلی برای پوشش تصویری جلسات تعبیه شده که به صورت زنده اقدام به پخش تصاویر می‌کند.

    تعداد بازدید: 127
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد